Sigita Kriaučiūnienė
Sigita Kriaučiūnienė

Patirtis / ekspertinė sritis: Regėjimo gerinimo stovyklų Lietuvoje pradininkė, asociacijos Bates Method International lektorė, šešeri metai darbo padedant žmonėms gerinti regėjimą ir net visiškai atsisakyti akinių. Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, daugiau kaip 10 metų organizuojanti sveikatingumo renginius vaikams, paaugliams, suaugusiems, senjorams.

Mano misija festivalyje: Įkvėpti daugiau pasitikėjimo savimi sprendžiant savo ir savo vaikų sveikatos problemas: padėti tėvams neleisti neveiksmingiems metodams sužaloti vaikų regėjimo; pagerinti regėjimą taip, kad nešiojami akiniai taptų per stiprūs ir kad akių ligos neprogresuotų.

Mano pokyčio istorija: Mano akinių stiprumas siekė -7, 18 metų nešiojau akinius ir lęšius, kurie man kėlė didelį diskomfortą, niekas negalėjo paaiškinti, kodėl mano akiniai per penkerius metus sustiprėjo nuo -0,75 iki beveik -7. Geriausi gydytojai Lietuvoje neturėjo atsakymų ir sprendimų, išskyrus akinių stiprinimą. Pradėjusi naudoti technikas, kuiomis dalinuosi, jau 10 metų visiškai nenešioju akinių.

Temos: Kaip vėl gerai matyti be akinių?

Categories