. . . .
Renata Cikanaitė | Masters Of Calm
Renata Cikanaitė

Patirtis / ekspertinė sritis: 

Esu Tėvai Ryšyje įkūrėja – tai tarptautiniai tėvystės seminarai, konferencijos, dirbtuvės su tėvais. Tikiu, kad ryšys šeimoje yra svarbiausia, o stiprus ryšys su vaikais prasideda nuo tėvų santykio su jais pačiais. 12 metų dirbau Paryžiuje finansų ir žmogiškųjų išteklių vadove, 7 metus – Briuselyje, kur sukūriau šeimą, baigiau vaikų edukologijos ir priežiūros mokslus, koučingo praktikas ir vedžiau praktines dirbtuves tėvams bei asmenines konsultacijas tėvystės temomis.

Tema festivalyje:

Vaikų ir paauglių emocijos – kaip jas priimti?

Dažnai vaikams pykstant, verkiant, nerimaujant mes prašome jų nustoti, bandome nukreipti dėmesį kitur, kažką žadame arba grasiname pasekmėmis. Vis dar tvirtai tikime, kad yra geri ir blogi jausmai, tai yra geri ir blogi vaikai. Taip pat tikime, kad emocijos esam mes, tai yra jausdami bejėgiškumą, tikime, kad esame bejėgiai. Užsiėmimo metu bandysime išsiaiškinti ar tai yra tikrai tiesa ir pažvelgti, kas yra už kiekvienos emocijos, kam ji skirta, kokią žinutę ji atneša. Taip pat susipažinsime su įgūdžiais, kuriuos kiekvienas iš mūsų gali išsiugdyti, ir kurie padės priimti ir prisijaukinti mūsų visų – vaikų, paauglių, suaugusiųjų – emocijas.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

Dalyviai pamatys, kad emocijos yra mūsų pagalbininkės ir išmoks jas prisijaukinti ir jų pagalba susikurti darnesnę kasdienybę.

Asmeninių konsultacijų tema:

Ką daryti, kai viduje viskas draskosi, sproginėja, skauda – apie mūsų vidines būsenas ir kaip jas priimti.