Nijolė Gylė

Patirtis / ekspertinė sritis: Moterų palaikymo grupę “Moterys, kurios myli per stipriai” vedu nuo 2012 metų. Turiu psichologinį išsilavinimą, taip pat esu BKC sertifikuota koučingo specialistė, kalbuosi su klientais ir individualiai. “Mylėjimo per stipriai” fenomeną esu išgyvenusi pati asmeniškai, todėl suvokiu ir suprantu jį labai gerai ir giliai. Visą šį laikotarpį ne tik vedu praktinius užsiėmimus, bet ir skaitau paskaitas priklausomybių, savivertės, atleidimo, mylėjimo per stipriai temomis.

Mano misija festivalyje: Supažindinti dalyvius apskritai su bendromis priklausomybių savybėmis, su “mylėjimo per stipriai” fenomenu, paaiškinti, atsakyti į iškilusius klausimus, padėti susigaudyti savo sunkiose pasikartojančiose situacijose ir palaikyti ieškant savų atsakymų.

Mano pokyčio istorija: Buvo gyvenime labai tamsus, gilus ir krizinis laikotarpis, kai nesimatė jokios švieselės mano padangėje. Tačiau visada buvo nuojauta, kad ir kaip tamsu bebūtų – yra šviesa tunelio gale! Ir ji iš tikrųjų buvo! Tereikėjo tik atkakliai, nuoširdžiai ir nuosekliai link tos šviesos eiti! Dabar savo atradimais ir pasiekimais dalinuosi su visais, kurie tik pas mane ateina.

Temos:
Priklausomybė – visos šeimos liga. Pagalba artimiesiems.
Mylėjimas per stipriai. Kaip atpažinti ir kaip pasveikti?
Viskas apie priklausomybės. Klausimai/atsakymai.