Milda Sabienė
Vyrenijus Andrijauskas

Lektorė, verslo psichologė, holistinė koučerė, asmeninių pokyčių konsultantė, konsteliatorė, regresologė, sertifikuota NLP ir ThetaHealing® praktikė, knygos “7 Visatos dėsniai” autorė, asmeninio tobulėjimo knygos “PLANUOKIS” ir “TIKSLŲ knygos” autorė, pardavimų ir rinkodaros specialistė. Patyriminių kelionių organizatorė.

🌟 Be “cukraus pudros” ir “be vyniojimo į vatą” apie sėkmę, gausą ir meilę.
🌟 Kaip suderinti “nesuderinamus” dalykus ir mėgautis gyvenimo pilnatve!

 

1. Kodėl aš nieko nespėju?

Galėtų paroje būti 30 val, tada suspėčiau! Tikrai? Kiek dar ilgai “pudrinsit sau smegenis” ir save apgaudinėsit? Juk suprantate, kad esmė yra ne laike, o Jumyse ir tame kaip Jūs suorganizuojate save ir savo veiksmus laike.

Ko išmoksite iš paskaitos?

Aktyvumas, tai nėra efektyvumas. Kaip darant mažiau, padaryti daugiau ir tapti savo SĖKMĖS kalviu? 

 

2. Nuoskaudos santykiuose – ką daryti?

Vienas iš didžiausių ilgalaikių santykių iššūkių yra tai, kaip mes reaguojame į tai, kas mums nepatinka mūsų partneryje. Kol santykių pradžioje vyrauja romantika ir aistra, mes gyvename rožiniame laikotarpyje, tačiau laikui bėgant ankstyvas jaudulys pamažu senka ir mes susiduriame su tais pasikartojančiais partnerio įpročiais ir elgesiu, kurie mums sukelia daug įvairiausių jausmų – pradedant nedideliu susierzinimu ir baigiant sprogstančiu pykčiu.

Ko išmoksite iš paskaitos?

Nuoskaudos dėl kai kurio įprasto Jūsų partnerio elgesio yra jūsų paties kalėjimas ir kenkia Jūsų asmeninei laimei bei Jūsų santykiams. Jei sugebėsite žengti didelį šuolį (nors Jūsų vidus tam priešinsis kiekviename žingsnyje) ir visiškai ar dalinai paleisti Jūsų suvokiamą partnerio įpročių ir elgesio „neteisingumą“, Jūs atversite SAU kelią į didesnį vidinį džiaugsmą. Ir taip pat suteiksite santykiams galimybę ne tik išgyventi, bet ir klestėti.