. . . .
Milda Sabienė | Masters Of Calm
Milda Sabienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Lektorė, verslo psichologė, holistinė koučerė, asmeninių pokyčių konsultantė, konsteliatorė, regresologė, sertifikuota NLP ir ThetaHealing® praktikė, knygos  7 Visatos dėsniai   autorė, asmeninio tobulėjimo knygos  PLANUOKIS  ir  TIKSLŲ knygos autorė, pardavimų ir rinkodaros specialistė. Patyriminių kelionių organizatorė. 

Temos festivalyje:

1) Kodėl aš nieko nespėju? Galėtų paroje būti 30 val., tada suspėčiau! Tikrai? Kiek dar ilgai  pudrinsite sau smegenis ir save apgaudinėsite? Juk suprantate, kad esmė yra ne laike, o Jumyse ir tame kaip Jūs organizuojate save ir savo veiksmus laike.

2) Nuoskaudos santykiuose – ką daryti? Vienas iš didžiausių ilgalaikių santykių iššūkių yra kaip mes reaguojame į tai, kas mums nepatinka mūsų partneryje. Kol santykių pradžioje vyrauja romantika ir aistra, mes gyvename rožiniame laikotarpyje, tačiau laikui bėgant ankstyvas jaudulys pamažu senka ir mes susiduriame su tais pasikartojančiais partnerio įpročiais ir elgesiu, kurie mums sukelia daug įvairiausių jausmų – pradedant nedideliu susierzinimu ir baigiant sprogstančiu pykčiu.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

1) Suprasite, kad aktyvumas, tai nėra efektyvumas. Išmoksite, kaip darant mažiau, padaryti daugiau ir tapti savo SĖKMĖS kalviu?

2) Galbūt  įsisavinsite, kad nuoskaudos dėl kaikurio įprasto Jūsų partnerio elgesio yra Jūsų paties kalėjimas ir kenkia Jūsų asmeninei laimei bei Jūsų santykiams. Jei sugebėsite žengti didelį šuolį (nors Jūsų vidus tam priešinsis kiekviename žingsnyje) ir visiškai ar dalinai paleisti Jūsų suvokiamą partnerio įpročių ir elgesio „neteisingumą“, Jūs atversite SAU kelią į didesnį vidinį džiaugsmą. Ir taip pat suteiksite santykiams galimybę ne tik išgyventi, bet ir klestėti.