Miglė Širinskaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Aš – Miglė Širinskaitė, licenzijuota sveikatingumo užsiėmimų trenerė ir sertifikuota masažų terapeutė. Kiekvienoje savo praktikoje akcentuoju sąmoningą judesį, kvėpavimą ir dėmesio valdymą, kviečiu įsiklausyti į kūno pojūčius ir išgirsti poreikius. Su grupėmis ir individualiai dirbu jau daugiau kaip 5 metus. Masažo meną atradau prieš trejus metus, ieškodama, kaip dar galiu padėti žmogaus kūnui. Sutikusi savo mokytoją Taruną/Dr.Sanjivani mokiausi Ajurvedinės jogos terapijos ir “Breast care” programos Lietuvoje, Graikijoje ir Indijoje. Šiandien aš pasitikiu kūnu ir jo siunčiamais ženklais, kasdien esu kelyje ir mokausi klausytis. Esu dėkinga savo mokytojai ir gyvenimui už galimybę kalbėtis su kūnu ir kurti. Tikiu, kad mylintis prisilietimas transformuoja ir keičia ne tik išorę, bet ir vidų. 

1. Ajurvedinė jogos terapija-masažas

Viso kūno terapinis masažas, grįstas Ajurvedos principais ir jogos tempimais,  kurie yra parenkami individualiai ir saugūs kiekvienam. Masažas gerina stuburo sveikatą, giliųjų raumenų tonusą, sąnarių paslankumą ir kūno lankstumą, ko pasekoje gerėja laikysena. Terapijos metu atrandama ir šalinama esamos problemos priežastis, ne tik pasekmė. Taip pat skatinama kraujotaka, limfotaka ir medžiagų apykaita – suktyvinami kūno resursai, padedantys kūnui gyti pačiam. Sesijos metu šalinamos susikaupusios fizinės bei emocinės įtampos kūne, ugdomas sąmoningumas, balansuojama energijos tėkmė. Pagrindinis dėmesys sesijos metu skiriamas stuburui, sąnariams ir giliesiems audiniams, kas suteikia ilgalaikį efektą.

Sesijos trukmė ir kaina: 1,5 val – 65 eur. REGISTRACIJA

2. „Breast care“ terapija-masažas moterims

„Breast care“ terapija – tai specialiai moters kūnui ir sveikatai puoselėti sukurta terapija, kurioje derinama energetinių (Marmos) taškų stimuliacija ir švelnus viršutinės kūno dalies masažas, pagrindinį dėmesį skiriant krūtims. Masažo metu balansuojama hormoninė ir reprodukcinė sistema, skatinama gyvybinės energijos tėkmė kūne. Tai prevencija prieš krūties vėžį ir kitus sveikatos sutrikimus, kartu gilus atsipalaidavimas ir priminimas sau mylėti ir tinkamai pasirūpinti savo moterišku kūnu. Stiprėja pasitikėjimas savo kūnu ir krūtinės sveikata

Sesijos trukmė ir kaina : 1 val – 45 eur. REGISTRACIJA

Datos: 08.18-22 9.30-13.30 ir 14.30-18.30 

Atsinešti savo rankšluostį

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.