Lina Lekavičienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Esu aromapsichologijos ir veidoskaitos specialistė, mąstymo keitimo mentorė. Analizuoju žmones ir jų elgesį, padedu atrasti pasąmonėje slypinčius giluminius įsitikinimus bei juos pakeisti. Padedu žmonėms pamatyti savo prigimtinius ir įgytus talentus, pagal jų veido bruožus. Aromatestavimo metodikos dėka padedu giliau pažinti savo asmenybę, pagrindinius savo nepatenkintus poreikius, bei šiuo metu aktualiausias problemas bei rasti resursus, kurie padeda išspręsti tas problemas. Mano patirtis šiose srityse jau daugiau nei 3 metai. Aromapsichologijos ir aromaterapijos mokinausi pas Liną Balsę ir Dalią Braziulytę, veidoskaitos ir elgsenos analizės pas Armandą Kažerską bei Indrą Džojevą, giluminių įsitikinimų radimo pas Jurgitą Adomavičienę bei Mindaugą Valickį. Pati nuolatos dirbu su savimi. Šiuo metu studijuoju ilguosiuose asmenybės tobulinimosi kursuose DaVinci 365 programoje.

 

Temos festivalyje:

Aromatestavimas

Aromatestavimas naujas, gilus savęs pažinimo metodas, sujungęs aromaterapiją ir psichologiją į vieną visumą. Žmogus, pasitelkęs tik savo uoslę ir pojūčius testuoja ir vertina savo reakciją į natūralių eterinių aliejų kvapą (kvepia tai man, neužuodžiu, smirda, kažką primena). Iš visų labiausiai patikusių išsirenka 4. Savo vertinimus surašo popieriaus lape. Pagal gautus rezultatus apibūdinama kokia tai yra asmenybė, kokie poreikiai jam šiuo metu yra aktualiausi, kas yra ta pagrindinė problema, kurią norime išspręsti, bet galbūt net patys sau nedrįstame garsiai įvardinti. Pažvelgsime į tos problemos “šaknį” ir sužinosime kokie resursai, glūdintys mumyse padės išspręsti problemą ir išpildyti savo pagrindinį troškimą.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Dalyviai mano užsiėmime “išsilukštens” save, sužinos kokie poreikiai yra nepatenkinami ir prašosi dėmesio, kokia didžiausia dabartinė problema, koks troškimas slypi už problemos bei kokie yra turimi resursai, leidžiantys išspręsti problemą. Gaus įrankius bei veiksmų planą, ką daryti toliau, kad pagerinti savo emocinę būseną ir kartu gyvenimo kokybę eterinių aliejų dėka.