Lina Gulbinaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Patirtis / ekspertinė sritis: 5 metus esu sertifikuota NIA trenerė, Alexander Girshon mokinė, integruotos šokio judesio terapijos praktikė.

Mano misija festivalyje: Padėti Žmogui patirti save visą – išjausti kūno patirtis, priimti jas kaip pamokas, prisiliesti prie savo skirtingų emocijų, atverti širdį Jo autentiškai kelionei taikoje ir džiaugsme su savimi bei Pasauliu.

Mano pokyčio istorija: Šokis atvėrė man kūrybos pasaulį, kitaip tariant – atvėrė man pačią mane.  Pirmiausia išlaisvėjau savo kūne, po to atsivėrė daug įdomių galimybių išorėje. Kontaktas su kūnu grąžino gyvenimo dovaną jausti, išreikšti bei priimti savo emocijas, atverti širdį, pažinti savo vidinį pasaulį, savo prigimtį. Grįžusi į kūną tarsi radau savo tikruosius namus, kuriuose saugu, ramu, patikima. Ten mano ašis. Ir, jei anksčiau atsakymų ieškodavau išorėje, – tai šiandien juos randu viduje. Šokyje sutikau savo moterišką apimtį, spalvas ir tarsi visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojom – po truputį išstumdamas kietumą, įtampą, visa ko kontrolę, užleidžiant vietą moteriškos energijos tėkmei, priėmimui, švelnumui, atsipalaidavimui ir džiaugsmui.

Temos:
Kūno judesio praktika: santykis su savimi.
Kūno judesio praktika: Emocijų spalvos.