Ligita Ilgutytė
Ligita Ilgutytė

Mano misija festivalyje: Festivalyje noriu supažindinti ir leisti patirti, kokios stiprios, galingos, keičiančios gyvenimus yra kvėpavimo praktikos!

Mano pokyčio istorija: Į gyvenimą atėjo atsipalaidavimas, lengvumas, paprastumas, atsiskleidė prieš tai neatrasti talentai, patiriu daug daugiau meilės savo kasdienybėje! Atėjo suvokimas apie nuostabų augimo procesą, kuris vyksta visą gyvenimą ir kad turiu be gali stiprų įrankį, kuris man padeda ir kai sunku, ir kai labai gera išlaikyti vidinę ašį!

Užsiėmimai festivalyje: Sąmoningo kvėpavimo sesija. Atsiveriu visatos dovanoms! (7 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Aš jaučiu savo širdį! (10 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Gyvybė teka manyje! (8 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Paprasti būdai atsipalaiduoti! (5 d.)

Asmeninės konsultacijos: Kvėpavimo sesijoms labai svarbu atsivėrimas, todėl aš jus kviečiu į saugią, rūpestingą erdvę, kurioje su palaikimu ir dėmesiu galima dar labiau atsipalaiduoti, atsiverti ir patirti transformuojančius procesus. Šiose sesijose vyksta individualus darbas su kvėpavimu pagal asmens kvėpavimo modelius. Vyksta kvėpavimo konsultacija ir parenkami tinkamiausi pratimai pagal esamą kvėpavimo situaciją. Asmeninėje kvėpavimo sesijoje visas dėmesys yra vienam asmeniui, todėl tai yra geresnė galimybė išmokti naujų kvėpavimo modelių ir turėti sesiją tam tikra asmeniškai aktualia tema. Sesija prasideda nuo pokalbio, tikslų išsigryninimo, tuomet seka meditacija arba kvėpavimo pratimai.Po to turime kvėpavimo sesiją (kuri trunka apie 1 val.) bei proceso aptarimą.

Trukmė: 1,5-2 val.

Kaina: 50 € asmeninė / grupinė (2-3 žm.) 30 € asmeniui