Madhavi Ligita Ilgutytė
Ligita Ilgutytė

Patirtis / ekspertinė sritis: Sertifikuota kvėpavimo terapijos, rebefingo, sąmoningo kvėpavimo praktikė. Kvėpavimo meno mokiausi pas puikius savo srities specialistus: Dalią Beatą Kasmauskaitę ir Dan Brule. Turimos medicinos magistro žinios ir kvėpavimo terapijos mokslai puikiai dera ir papildo vienas kitą. Sąmoningą kvėpavimą praktikuoju nuo 2013 metų, vedu individualias ir grupines sąmoningo kvėpavimo sesijas.

Mano misija festivalyje: Festivalyje noriu supažindinti ir leisti patirti, kokios stiprios, galingos, keičiančios gyvenimus yra kvėpavimo praktikos!

Mano pokyčio istorija: Į gyvenimą atėjo atsipalaidavimas, lengvumas, paprastumas, atsiskleidė prieš tai neatrasti talentai, patiriu daug daugiau meilės savo kasdienybėje! Atėjo suvokimas apie nuostabų augimo procesą, kuris vyksta visą gyvenimą ir kad turiu be gali stiprų įrankį, kuris man padeda išlaikyti vidinę ašį, kai būna sunku.

Apie užsiėmimą: Tai bus 2 valandų grupinė kvėpavimo sesija, kurios metu lengvu cirkuliaciniu, ritmingu kvėpavimu įeisite į meditatyvinę būseną. Kvėpavimo sesijos tikslas yra pasiekti gilią atsipalaidavimo būseną, po kurios kūnas ir mintys persikraus, įgaus švaros ir lengvumo pojūtį. Ar pastebėjote, kad dirbant kompiuteriu, kai atidarote daug skirtingų programų ir aplankų, kurių nenaudojate, kompiuteris ima lėčiau veikti, stringa ir labai erzina? Taip vyksta ir su mumis, tik būna labai sunku pastebėti, kiek neuždarytų, neišbaigtų temų, nepriimtų sprendimų naudoja mūsų energiją. Kvėpavimo sesija padės nusinulinti, arba kitaip tariant perkrauti savo sistemą.