. . . .
Jurgita Veliulytė | Masters Of Calm
Jurgita Veliulytė
Jurgita Veliulytė

Apie mokytoją:

Žmogaus funkcinės galimybės, jo laikyseną bei kūno adaptacijos galimybes, kaip kineziterapeutė, vertinu jau daugiau kaip 15 metų. Siekiant didinti sveikatos sutrikimų turinčių žmonių aktyvų dalyvavimą gyvenime, kaip kūrėja ir kaip vykdytoja nuolatos dalyvauju tarptautiniuose reabilitacijos bei sporto projektuose.

 

Temos festivalyje:

Kūno mobilumas kaip šiuolaikiniam žmogui taisyklingai judėti netraumuojant savęs.

Besikeičiančio pasaulio kontekste keičiasi ir žmogaus kūnas, kurį gamta sukūrė dinamikai, o jis įgauna statinę formą. Kintantis judėjimo modelis sukuria skausmus, su kuriais kovojame sportu. Bet norint padėti kūnui pasveikti, reikia jį pažinti. Savo kūno pažinimas bei taisyklingo judesio suvokimas suteikia galimybę turėti sveiką kūną. Paskaitos metu kalbėsiu šiomis temomis: kūnas kaip visuma; kodėl visi esame vienodi, bet sergame skirtingai?; ar reikia sportuoti? kvėpavimo svarba; kaip „išgyventi“ darbo dieną; ką reiškia mankšta MAN?; ar mums reikalinga ergonomiška vieta?; kodėl pasėdėję norime dar pasėdėti?

Mankšta Paslankus kūnas.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Dirbdama su žmonėmis pastebėjau, kad didžioji dalis klientų niekuo neserga, tiesiog mažai arba neteisingai juda, kas sukelia skausmus ir, žinoma, veda susirgimo keliu. Mano užsiėmime dalyviai susipažins su kūno judėjimo grožiu, supras judesio esmę, o ne vien rezultato siekimą. Todėl keliu sau uždavinį ne pagydyti, o išmokyti pasveikti patiems.

Categories