Julia Zasyatkina

Mano misija festivalyje: Akro joga padeda vėl atrasti vaiką kiekviename iš mūsų. Dažnai ši praktika suteikia mums džiaugsmą ir jėgą, kai mes patiriame euforinį skrydį. Kartais praktika verčia mus susidoroti su savo pažeidžiamumu, kai abejojame savo pačių gebėjimais ar pasitikėjimu. Bet kuriuo atveju, mes visi esame kartu ir daug kartų mačiau, kad žmonės padarė tai, ko galvojo, kad negalėtų padaryti. Aš daugybę kartų mačiau ir girdėjau žodžius „aš niekada negalėsiu to padaryti“ ir tais momentais, kai jie pasiekia neįmanomą, galiu tik stebėti kaip skyla nuostatų sienos, bei atsiveria protas ir širdis. Nesvarbu, ar tai paprastas paukštis ant kojų, ar ranka rankoje, tą patirtį yra miela stebėti ir būti jos liudytoju.

Mano pokyčio istorija: Mano tikslas per Akro jogą yra padėti žmonėms patirti žaidimą, džiaugsmą, pasitikėjimą ir paramą, taip pat patirti Inversiją ir Thai masažą.

Užsiėmimai festivalyje: Akro joga (4-7 d.)

Asmeninės konsultacijos: Thai masažas tai visiško atsipalaidavimo ir atsigavimo patirtis visam kūnui. Tai senovinė gydymo sistema, kuri buvo naudojama stimuliuoti ir balansuoti energiją. Po masažo jausitės pailsėję, pilni jėgų ir atsikratę įtampos.

Trukmė: 30/60/90 min.

Kaina: 15/30/40 €