Jovita Klevinskienė
Jovita Klevinskienė

Mano misija festivalyje: Geriau pažinti save per santykį su kitu.

Mano pokyčio istorija: Geštalto terapijos studijos, individuali ir grupinė terapija padėjo geriau girdėti savo norus, poreikius, pamatyti savo baimes ir įgauti drąsos eiti ten, kur norisi ir gyventi taip, kaip norisi. Tai ne visada lengva, bet matau, kad labai daug priklauso nuo manęs. Taip pat padėjo lengviau priimti savo jausmus, reakcijas. Tas nepatogias, nesmagias – pyktį, gėdą, nusivylimą, pavydą. Kaip ir save – netobulą, nežinančią, bijančią. Su priėmimu ateina palengvėjimas ir jėgos judėti toliau.

Užsiėmimai festivalyje: Rašymo terapija. Sapnai. (9 d.), Rašymo terapija. (10 d.), Efektyvi komunikacija ir ginčų sprendimas poroje. (11 d.)

Asmeninės konsultacijos: Psichoterapeutė Jovita Klevinskienė kviečia susitikti Individualiai Geštato  terapijos sesijai/konsultacijai. Jovita Klevinskienė yra sertifikuota geštalto krypties psichoterapeutė, konsultuoja klientus privačiai Vilniuje, taip pat Krizių įveikimo centre.

Geštalto terapija yra humanistinės psichoterapijos kryptis, kuri remiasi dabarties momento patyrimu ir padeda suvokti bei įveikti kliūtis, trukdančias augti ir atrasti naujus, kūrybiškus prisitaikymo būdus įvairiose gyvenimo situacijose, santykyje su kitais.

Kada verta ateiti į terapiją? Kai turi tam tikrų emocinių sunkumų, kurių nepavyksta išspręsti pačiam. Kita vertus, terapija yra pernelyg geras dalykas, kad eiti tik tokiais atvejais. Čia galima asimiliuoti tam tikrą patirtį, ieškoti naujų galimybių, geresnių būdų, kaip būti su savim ir kitais, tyrinėti savo sapnus, galima dirbti su “mažais diskomfortais”, kuriuos gal ir galėtum įveikti pats, bet terapijoje tai vyksta greičiau, įdomiau.

Trukmė: 50-75 min.

Kaina: 40-50 €