. . . .
Jolanta Sondaitė | Masters Of Calm
Jolanta Sondaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto profesorė, psichologė, šeimos mediatorė. Nuo 2012 m yra Tarpvalstybinio šeimos mediatorių tinklo narė (Network of Cross-Border Family Mediators) nuolat dalyvaujanti šio tinklo organizuojamuose mokymuose ir supervizijose užsienyje. Savo kaip šeimos mediatorės praktiką pradėjo 2012 m. Yra sprendusi šeimos ginčus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Vokietijoje, Belgijoje). Kaip psichologė konsultuoja skyrybų, šeimos konfliktų, susilpnėjusio tėvų ir vaikų ryšio klausimais. Yra knygos  Myliu ir mamą, ir tėtį. Knyga tėvams, išgyvenantiems skyrybas (2019) autorė.

Temos festivalyje:

1) Ar įmanoma porai išsiskirti sąmoningai? Užsiėmime apie poros santykių užbaigimą bus mokomasi praktinių pratimų, padedančių pasirūpinti savo emociniais poreikiais, kylančiais išsiskyrimo situacijoje ir pakeisti neigiamas emocijas į teigiamas. 

2) Vaiko poreikiai skyrybų situacijoje. Užsiėmime bus kalbama, kokie yra svarbiausi psichologiniai vaiko poreikiai ir kokiais būdais galima būtų užtikrinti jų patenkinimą skyrybų metu. 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Užsiėmime apie poros santykių užbaigimą dalyviai išmoks praktinių pratimų padedančių pasirūpinti savo emociniais poreikiais, kylančiais santykių užbaigimo metu. Užsiėmime apie vaiko poreikius skyrybų situacijoje tėvai sužinos, kaip apsaugoti vaiką nuo neigiamų skyrybų pasekmių.