. . . .
Gintarė Jonaitytė | Masters Of Calm
Gintarė Jonaitytė
Vyrenijus Andrijauskas

Esu akredituota (T.C.Campbell „Nutritional studies center, Stanfordo universitetas, „Child nutrition and cooking“, JAV) mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos, lėto natūralaus gyvenimo būdo propaguotoja, lektorė. Taip pat mano studijų „geografija“ plati – biomedicina (toliau tęsiu studijas aukščiausiam eksperto laipsniui įgyti), fitoterapijos terapeutas (ASNH), LSMU apginta endobiogeniko praktiko kvalifikacija, mokslininko C.Campbell studijų centre pabaigta augalinės mitybos programa (atlikti tyrimai) bei „Child and nutrition“ programa, taip pat dar šiuo metu mokausi ‚Health coaching“ JAV. Aš esu pravedusi aibę, sunku jau ir suskaičiuoti praktinių pamokų, kursų, seminarų mitybos ir jos ugdymo, sveiko maisto gaminimo temomis per 8 metus. Teikiu asmenines, grupines sveikatos ugdymo SUBALANSUOTU maistu konsultacijas.

Tema festivalyje: Kaip mityba veikia mūsų gyvenimo kokybę?

Savijauta tiesiogiai veikia gyvenimą, jo kokybę ir mūsų gerovę. Atsakingas požiūris į savo organizmą padės išsaugoti dvasinę, psichologinę, fizinę pusiausvyrą ir išvengti nemalonių pasekmių ateityje. Dauguma žmonių, kurie sureguliuoja savo mitybą, pastebi, kad pradėjo net labiau taupyti, todėl gyvenimo kokybės gerinimas gali būti ir malonus, ir naudingas. Atsikratyti įpročio valgyti bet kokį maistą, bet kaip, bet kur nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kviečiu susitikti seminare ir pasikalbėti.

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

Gyvo (turtingo diskusijomis, klausimais – atsakymais) seminaro metu dalyviai sužinos: KAIP valgyti PAKANKAMAI, bet tik tai, ko jiems reikia Praktiką, kaip laiku pasakyti STOP Supras, kaip SUBALANSUOTI savo mitybą ir suderinti su gyvenimo ritmu?