Darius Krasauskas

Mano patirtis: Vesdamas žygius imu suprasti, kad tam tikri dalykai, kurie vyksta aplink mane, nuo manęs priklauso labai mažai. Mano įtaka labai maža. Kai neturiu sprendimo ir nežinau kaip teisingai pasielgti imu ir paleidžiu viską laiko tėkmei. Pastebėjau, kad po tokio žingsnio man viskas susiklosto palankiausiu būdu ir įvyksta tai, kas ir turėjo įvykti. Po to pasidarau savirefleksiją apie tai, kas nutiko ir ko iš viso to išmokau. Žygiai padeda pažinti patį save.

Apie užsiėmimą: Gydytojai kalba, jog vaikščiojimas gamtoje naudingas tiek fizinei tiek psichologinei mūsų sveikatai. O pušys išskiria į orą baktericidinių savybių, kurios šalina iš oro mikrobus ir dulkes, todėl pušyne visada lengva ir sveika kvėpuoti.
Kartu su Dariumi patirsite žygį su įvairiomis užduotimis. Jis skirtas ne ištvermei ar išgyvenimui, o gilesniam santykiui su savimi, gamta ir aplinkiniais. Kartu leisitės į pasakiško grožio Asvejos regioninio parko mišką, kur laukia klausimai, atsakymai, nuotykiai, iššūkiai ir susitikimas su pačiu savimi. Iš žygio pareisite labiau savimi, švaresniu protu, didesne drąsa, bendryste ir  laimėjimo jausmu.