. . . .
Brigita Paulauskienė | Masters Of Calm
Brigita Paulauskienė
Brigita Paulauskienė

Apie mokytoją:

Fraktalinius piešinius piešiu nuo 2004m. Esu sertifikuota šio metodo mokytoja. Vedu seminarus Lietuvoje ir užsienyje. 2016 m. išleista mano pirmoji knyga apie fraktalinį piešimą.

 

Temos festivalyje:

Fraktalinis piešimas. Užsiėmimo metu spontaniškai, užmerktomis akimis kursime linijas, po to spalvinsime. Užsiėmimo pabaigoje perskaitysime piešinius. Dalyviai sužinos naudingos informacijos apie save, apie savo charakterį, talentus, galimybes, sveikatą ir net truputį apie ateitį. Piešinys padės naujai į save pažvelgti. Dalyvai išmoks piešti fraktalinį piešinį – testą. Sužinos apie kitas, labai naudingas ir įdomias, šio, dar mažai žinomo, metodo galimybes susijusias su sveikata, santykių harmonizavimu, kūrybingumo atskleidimu bei vidine korekcija, gaus nuorodas, kaip toliau savarankiškai naudoti šį metodą. Reikalingas priemones pateiksiu.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Įgaus žinių ir įkvėpimo savarankiškai spręsti įvairias gyvenimiškas užduotis. Atsivers unikaliam kūrybingumui, slypinčiam kiekviename žmoguje. Kitu kampu pažvelgs į save, atras savo stiprias puses, kaip pagrindą visapusiškam tobulėjimui.