Brigita Paulauskienė
Brigita Paulauskienė

Patirtis / ekspertinė sritis: Fraktalinius piešinius piešiu nuo 2004 m. Esu sertifikuota šio metodo mokytoja.Vedu seminarus Lietuvoje ir užsienyje. 2016 m. išleista mano pirmoji knyga apie fraktalinį piešimą.

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms išmokti dirbti su savimi, kad jų mintys, žodžiai ir veiksmai būtų vienoje tiesėje.Supažindinti su fraktalinio piešimo metodo galimybėmis. Suteikti žinių ir įkvėpimo savarankiškai spręsti įvairias gyvenimiškas užduotis. Padėti atsiverti unikaliam kūrybingumui, slypinčiam kiekviename žmoguje. Kitu kampu pažvelgti į save, atrasti savo stipriąsias puses kaip pagrindą visapusiškam tobulėjimui.

Mano pokyčio istorija: Kol nežinojau fraktalinio piešimo metodo, teko dirbti įvairius darbus: gamyboje, teatre, vesti vaikų dizaino būrelius…Tada prasidėjo vienas iš tamsiausių mano gyvenimo laikotarpių. Ilgą laiką buvau depresijoje. Fraktalinis piešimas padėjo savarankiškai išeiti iš šios negatyvios būsenos. Suvokiau, kad piešimas yra mano sielos atgaiva, jaučiuosi laiminga piešdama. Be to, piešiniai padėjo įvykdyti ko gero pačią didžiausią mano transformaciją. Ryžausi palikti ankstesnius darbus, karjerą ir tapti jogos mokytoja. Piešimas ir joga man neatrodo skirtingos veiklos. Jos abi man apie savęs atradimą.

Temos:
Fraktalinis piešimas.