. . . .
Ansis Jurģis Stabingis | Masters Of Calm
Ansis Jurģis Stabingis

Apie mokytoją:

Ansis – sąmoningumo ir meditacijos mokytojas, psichoterapeutas ir psichologas iš Latvijos.

Paskaitos:

Sąmoningumo jėga. (EN)

Gyvenimas mums kelia daug įvairių iššūkių – asmeninių, sveikatos, santykių, finansinių, socialinių ir kt. Stengdamiesi iš visų jėgų juos valdyti, dažnai sulaukiame prastų rezultatų – o su jais ir streso, kančios, sunkumų. Ką darome ne taip?

Sąmoningumas gali padėti išsiaiškinti, kaip išoriniai įvykiai veikia mūsų vidinius išgyvenimus, parodyti mums galimybę rinktis savo reakcijas. Ir tai yra sąmoningumo jėga – galimybė išlikti laimingu, kad ir kas benutiktų.

Ramus ir švarus protas (mintys). (EN)

Mūsų gyvenimo kokybė yra tiesiogiai susijusi su mūsų minčių kokybe – todėl kviečiu pažvelgti į savo protą kaip į gyvybiškai svarbų įrankį. Kaip ir naudojantis bet kuriuo kitu įrankiu, pirmiausia turime su juo susipažinti, išmokti palaikyti gerą jo darbinę būklę. Laimei, tai pasiekti galime savo minčių pagalba, siekdami jas išgryninti ir nuraminti. Tai – pirmieji proto valdymo žingsniai.

Ko festivalio dalyviai išmoks jūsų paskaitoje ar sesijoje?

Galbūt jau girdėjote ar net patys pajutote, kad mūsų laimės šaltinis, o kartu su juo – ir visi atsakymai į klausimus, slypi mūsų viduje. Suprasdami, kaip veikia protas, kiekvienas iš mūsų gali jį pasiekti. To mokinsimės paskaitose: aiškinsimės, prisiminsime, įsikvėpsime, patarsime ir nagrinėsime įrankius, kurie padės pradėti laimės paieškas kievieno iš dalyvių viduje.

Asmeninės konsultacijos:

Savo klientams daugiausia teikiu psichoterapijos ir psichologines konsultacijas, siūlau pagalbą kolegoms (psichoterapeutams, psichologams, konsultantams, treneriams, socialiniams darbuotojams). Individualiai dirbu su suaugusiais.