Agnė Doveikaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, sertifikuota DFB (diferencijuotų funkcinių būsenų) metodikos instruktorė. 7 metus vedu vieną populiariausių Lietuvoje emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo kursą. 12 metų mokausi pas Rimvydą Židžiūną ir Andrę Pabarčiūtę, kartu su jais vedu mokymus “SoulACTION” mokymų centre.

Atsitapatinimo galia: kaip nustoti gyventi automatiškai? (vesime kartu su Marija Mikalauskiene)

Daugelis žmonių visą gyvenimą gali nugyventi vien tik reaguodami į aplinkybes, kitus žmones ir paplitusias idėjas. Jiems net gali atrodyti, kad jie laisvi ir renkasi tokie būti patys. Kad tai, “kas esu” yra autentiška. Pavyzdžiui, kai kažkas man nemalonus aš “spontaniškai” sureaguoju replika ar humoro lašeliu. Arba tiesiog šaltumu. Tačiau iš tiesų ši reakcija, nors ir skirtinga nuo tavo pažįstamų žmonių, tėra nulemta tavo patyrimų praeityje: tavo matytų santykių, žiūrėtų filmų, skaitytų knygų ir kt. Iš tiesų dažniusiai tame nėra apsisprendimo, aiškaus suvokimo, ar ir kodėl noriu sureaguoti taip, kaip reaguoju. Mano praeities įspaudai smegenų neurotinkle lemia mano elgesį. Kitaip tariant… daugelis gyvename robotiška, nulemtą gyvenimą. Štai kodėl nejaučiame gyvenimo skonio, nerealizuojame daugelio savo unikalių talentų ir negebame sukurti gyvenimo, apie kurį svajojame. Nes už mus “kuria” praeitis. Gyvenimas atsitapatinus nuo šių reakcijų visiškai kitoks! Jame tu kuri savo gyvenimą sąmoningai ir dėmesingai. Jame tu laisvas nuo vidinių programų veikloje, santykiuose ir kitur. Tu kur kas kūrybingesnis ir spontaniškesnis. O tavo gyvenimas – kur kas geriau atspindi tavo esybę ir giliausius širdies troškimus. Kaip patekti į šią būseną? Kaip būti joje ne tik medituojant, bet kiekvieną gyvenimo akimirką? Kas yra atsitapatinimas ir kodėl jis toks svarbus ateities, pokyčių visuomenei?

Ką festivalio dalyviai išsineš, išmoks Jūsų užsiėmime?

Atsitapatinimas – super greiras, lengvas budas patirti gyvenimo džiaugsmą, skonį. Dalyviai sužinos ir išmoks kaip tai padaryti greitai, ir efektyviai.