. . . .
Agnė Doveikaitė | Masters Of Calm
Agnė Doveikaitė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistė, sertifikuota DFB (diferencijuotų funkcinių būsenų) metodikos instruktorė. 7 metus vedu vieną populiariausių Lietuvoje emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo kursą. 12 metų mokausi pas Rimvydą Židžiūną ir Andrę Pabarčiūtę, kartu su jais vedu mokymus  SoulACTION mokymų centre. 

Temos festivalyje:

Autentiškumo galia: kaip nustoti tapatintis su tuo, kas nesu aš? (paskaita bus vedama kartu su Marija May Mikalauskiene) Mano praeities įspaudai smegenų neurotinkle lemia mano elgesį. Kitaip tariant, daugelis gyvename robotišką, nulemtą gyvenimą. Štai kodėl nejaučiame gyvenimo skonio, nerealizuojame daugelio savo unikalių talentų ir negebame sukurti gyvenimo, apie kurį svajojame. Nes už mus  kuria praeitis. Atsitapatinęs nup praeities reakcijų, kuri savo gyvenimą sąmoningai ir dėmesingai, esi laisvas nuo vidinių programų veikloje, santykiuose ir kitur. 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Atsitapatinimas – super greitas, lengvas būdas patirti gyvenimo džiaugsmą, skonį. Dalyviai sužinos ir išmoks kaip tai padaryti greitai, ir efektyviai.