Kiekvieną dalyvį pasitikti atviromis rankomis ir širdimis, žinant, kad susitiksime dar daugybę kartų – tai mūsų tikslas. Žinome, kad esate įkvepiančiame savęs ieškojimo kelyje – mes ir patys juo einame. Mokomės iš festivalio lektorių taip pat nuoširdžiai, kaip ir kiekvienas, atvažiavęs jų paklausyti.
Masters of Calm festivalis prasidėjo nuo vieno žmogaus, ieškančio savo moktyojo. Per dešimtmetį išaugome į tūkstančius dalyvių sutraukiančią šventę, subūrėme aktyvią bendruomenę ir tapome sąmoningo gyvenimo būdo traukos centru Lietuvoje.

Tikime, kad gyvenimo prasmės suvokimas ateina iš nuoširdaus davimo kitiems. Todėl savo festivaliu kuriame aplinką, kurioje susirinktų žmonės, siekiantys dalintis savo žiniomis ir padėti vieni kitiems tobulėti.
Play Video
Masters of Calm – atvyk į atostogas, kurios atgaivina norą augti, tobulėti ir džiaugtis kasdienybe. Kasmet sveikos gyvensenos ir poilsio erdvėje „Auksinė giria” susiburia keletas tūkstančių gamtos mylėtojų, norinčių atrasti sveiko ir sąmoningo gyvenimo paslaptis. Tai tarsi mažytis pasaulis, pilnas žinių, kultūrų, religijų, patirties ir ramybės.
Šiame pabėgime gali dalyvauti vienas arba pasiimti pačius brangiausius žmones. Gali tik patį pirmą kartą išbandyti jogą arba dalyvauti įvairiose treniruotėse ir dirbtuvėse pažengusiems. Gyventi palapinėje, įsikurti kemperyje, pažinti tvaraus gyvenimo grožį, patirti džiaugsmą ir apsvaigti – ne nuo alkoholio, o paties Gyvenimo platumo.