Sveiki, ramybės meistrai,

pradėkime nuo to, dėl ko išvis skaitote šį laišką. Skelbiame, jog Masters of Calm vasaros festivalis perkeliamas į 2021 metus. Dėl jūsų saugumo, dėl mūsų ateities, dėl to, kad girioje galėtume kartu susirinkti dar daug vasarų į priekį. 

Sunku prisiminti kitą tokį nerimo ir nežinomybės pilną laikotarpį. Nebesuskaičiuočiau, kiek kartų per pastaruosius du mėnesius su visa komanda pykomės, taikėmės, ieškojome paties geriausio sprendimo, turėjome aptarti net ir patį blogiausią scenarijų. 

Yra ir kita šio laikotarpio pusė – sulaukėme jūsų palaikymo pačiomis įvairiausiomis formomis ir norime sušukti: AČIŪ! Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug mums tai reiškia! 

Tol kol jūs tikite, kad Masters of Calm patirtys turtina gyvenimus – padarysime viską, kad ir toliau galėtume jums pasitarnauti savo veiklomis. Visad buvome daugiau nei festivalis – judėjimas žmonių, kurie žino, kad gyvenime yra kažkas daugiau ir tą kažką reikia būtinai atrasti. Ir ne po vieną, o kartu.

Jei jau įsigijote bilietą į šios vasaros nuotykį ir nuspręsite jį panaudoti Masters of Calm 2021, nieko daryti nereikia – su tuo pačiu bilietu galėsite patekti į festivalį kitą vasarą. Jei kitų metų data jums nebus tinkama (ją paskelbsime jau netrukus!) – susisiekite su bilietų pardavimo tarpininkais el. paštu info@bilietai.lt. Kaip įmanoma greičiau jie sugeneruos kuponą, kurį galėsite panaudoti visų metų eigoje kituose mūsų renginiuose.

Norime būti atviri – kiekvienas (ne)grąžintas bilietas mums gali reikšti Masters of Calm išsaugojimą. Mūsų iniciatyva niekada neturėjo rėmėjų ar projektinių finansavimų, kaip daugelis didžiųjų festivalių, todėl dabar viskas priklauso tik nuo jūsų.

Kas toliau? Tvirtai tikime, kad dabar pasauliui reikia Ramybės Meistrų kaip niekad anksčiau. Esame išsiilgę tikro buvimo kartu. Tokio masterietiško, kur nereikia laikytis nustatyto atstumo. Ar jūs irgi spėjote pasiilgti tų pačių dalykų?

Kol daugelis sienų vis dar uždarytos, mes norime atverti Auksinę girią kaip niekad plačiai! Visą vasarą kviesime jus pasiimti palapinę ir atvykti pas mus. Pasirūpinsime maistu, šiltais dušais, parkingu, pieva palapinėms su vaizdu į žvaigždynus, vakariniu laužu, rytinėmis mankštomis ir praktikomis bei gyvos muzikos intarpais. Esame atviri mokytojams ir savanoriams iš viso pasaulio ir kviečiame juos prisijungti prie šios iniciatyvos bei siūlyti savo paskaitas, dirbtuves ir įvairias veiklas visai bendruomenei. 

Kvietimas ir toliau būti kartu, net ir peržengus festivalio formatą, tai mūsų pažadas sau ir jums – masteriai ir toliau išliks erdve susitikti, augti ir į(si)kvėpti. Tam, kad čia ir toliau gimtų naujos pradžios ir būtų patiriami gyvenimą keičiantys nuotykiai. 

Viktorija ir visa Masters of Calm komanda

Ką galime atsakyti dabar?

Kodėl nusprendėte atšaukti jau dabar? Kodėl nepalaukiate galutinio Vyriausybės sprendimo?
Nematant renginio organizavimo užkulisių, dažnam gali būti sunku suvokti, kad „Masters of Calm“ festivalis – nėra tik 10 dienų trunkantis vasaros nuotykis. Festivalio planavimas, kūrimas ir organizavimas, prie kurių dirba dirba visa komanda, trunka ištisus mėnesius ir reikalauja didelių laiko, finansų ir energijos investicijų.
 
Laukėme taip ilgai, kaip galėjome, tačiau situacija vis dar išlieka nestabili. Jei toliau dirbtume ir ieškotume sprendimų, tačiau galiausiai atsimuštume į naujus masinių renginių draudimus – didelis darbas nueitų perniek. Nemanome, kad tai būtų sąžininga dalyvių ir visos mūsų bendruomenės narių atžvilgiu, kurie atiduoda tiek daug savęs šiam renginiui.
 
Visgi tvirtai tikime, kad dabar pasauliui reikia Ramybės Meistrų kaip niekad anksčiau. Todėl nuo šiandien savo laiką investuosime į alternatyvius prasmingus projektus, kurie užtikrins visų jūsų saugumą ir atvers duris naujiems sprendimams už festivalio ribų.
Kaip Masters of Calm pajaus šio sprendimo ekonominį poveikį?
Pastaruosius mėnesius esame situacijoje, kuri nelepina, tad siekdami sutaupyti pradėjome nuo atlyginimų mažinimo visiems savo komandos nariams ir toliau tikriname kiekvieną biudžeto eilutę, kad galėtume maksimaliai mažinti išlaidas. Šiandien taupome tam, kad dar daug metų į priekį galėtume dalintis su jumis tuo, kuo tikime, ir kurti gyvenimą keičiančius nuotykius.
 
Šiuo metu mūsų finansiniai ir žmogiškuosieji resursai – itin riboti. Niekada neturėjome remėjų ar išlaikytojų, visos mūsų iniciatyvos buvo įgyvendintos tik bendruomenės išgalėmis. Tad ir toliau galėsime išgyventi ir puoselėti girią tik turėdami jūsų palaikymą. Jei tikite tuo, ką darome, šiuo metu jūsų palaikymas mums itin reikalingas.
Ką šiais metais darysite vietoj įprasto festivalio Auksinėje girioje?
Stipriai tikime, kad net ir tada, kai atrodo, jog nieko neturime ir patiems labiausiai reikia kitų palaikymo, geriausias sprendimas – dalintis, dalintis dalintis! Todėl atversime Auksinę girią kaip niekad plačiai ir kviesime jus į ištisą vasarą vysiantį Masters of Calm susibūrimą. Atvykti, susipažinti ir bendrauti, dalintis ir savanoriauti!
 
Sieksime suteikti galimybę pajausti Masterius visiems, kuriems šiuo metu jie itin reikalingi. Jau labai greitai apie visa tai kalbėsime dar garsiau ir aiškiau – sekite mūsų naujienas feisbuke.
 
Supantame, kad dabar visus savo projektus turėsime įgyvendinti efektyviau ir su mažesniais ištekliais, tačiau visomis išgalėmis ir toliau vykdysime savo misiją ir skleisime sąmoningumą.
Ar galiu prisidėti prie Masters of Calm vasaros susibūrimo?
Žinoma! Paliekame erdvės naujoms idėjoms – kviečiame kiekvieną iš jūsų dalintis žiniomis su bendruomene ir siūlyti naujas iniciatyvas –jungtis, bendradarbiauti ir kurti Masterius kartu!
 
Jeigu turite idėjų, minčių ar svajonių, kurios visą Masters of Calm bendruomenę kilsteltų aukščiau girios pušų – susisiekime! Jūsų entuziazmo laukia Viktorija: viktorijamin@gmail.com.
Ką galiu padaryti norėdamas padėti Masters of Calm?
Atvykite į girią, dalyvaukite kituose mūsų renginiuose, tapkite mūsų patreonu, ar skirkite 1,2 proc. GPM (Všį Arbūzų cukrus, įmonės kodas 303086961). Mums svarbus net ir mažiausias indėlis, o jūsų dosnumas turės didžiulės įtakos mūsų bendrai ateičiai.
 
O svarbiausia – palaikykite vieni kitus šiuo neramiu laikotarpiu, suburkite draugus į bendruomenę, žaiskite, tobulėkite, rūpinkitės vieni kitais – juk Masters of Calm tęsiasi ištisus metus! Taip pat – pasidalinkite savo istorijomis apie gyvenimą keičiantį nuotykį mūsų atsiliepimų skiltyje feisbuke ir taip įkvėpkite aplinkinius.
 
Visada galite prisijungti prie mūsų su įdomiomis iniciatyvomis, ar norėdami savanoriauti – ir toliau kurkime Masterius kartu!
Jau turėjau bilietą į šių metų festivalį. Kaip galiu pasielgti?
Prižadėjome sau, kad visomis išgalėmis sieksime išsaugoti sąmoningumo erdvę „Auksinė giria“, mūsų projektus, beveik dešimtmetį juos kūrusius darbuotojus ir JUS – visus tuos, kurie mumis tiki. Vyriausybės sprendimai mums padėjo apsistoti ties dviem variantais: visi, jau įsigiję bilietus, turės galimybę juos panaudoti kitų metų festivaliui arba pasikeisti juos į kuponą, kurį galės išnaudoti kitiems mūsų renginiams metų eigoje.
 
Nei vienas iš variantų mums nėra finansiškai patogus, tačiau tikime, kad abu variantai yra sąžiningi jūsų atžvilgiu.
Kaip vyks bilietų perkėlimas ir keitimas į kuponus? Ar galiu susigrąžinti pinigus?
Jei nuspręsite savo bilietą panaudoti Masters of Calm 2021, nieko daryti nereikia – su tuo pačiu bilietu galėsite patekti į festivalį kitą vasarą. Jei kitų metų data jums nebus tinkama (ją paskelbsime jau netrukus!) – susisiekite su bilietų pardavimo tarpininkais el. paštu info@bilietai.lt. Kaip įmanoma greičiau jie sugeneruos kuponą, kurį galėsite panaudoti visų metų eigoje kituose mūsų renginiuose.
 
Dėl pinigų grąžinimo galėsite kreiptis, jei per metus nepanaudosite jums sugeneruoto kupono.
Kur buvo išleisti pinigai už iš anksto parduotus bilietus į festivalį?
Tam, kad festivalis įvyktų, darbuotojų ir savanorių komanda dirba ištisus metus, todėl dalis gaunamų lėšų yra skiriamos organizacinėms išlaidoms ir visus metus dirbančių darbuotojų atlyginimams padengti.
 
Taip pat didžioji dalis pajamų skiriama Auksinės girios išpirkimui, bei yra investuojamos į tolimesnę plėtrą ir naujus projektus. Apsilankykite www.mastersofcalm.lt – ten patalpinome vizualą, kuriame nurodėme kur išskirstomos visos mūsų gaunamos pajamos.
Ar įvyks Masters of Calm 2021?
Iš visos širdies norime garsiai sušukti TAIP! Iš savo pusės darysime viską, kad jubiliejinis dešimtasis Masters of Calm festivalis 2021-aisiais pasitiktų paaugęs ir dar labiau jūsų pasiilgęs!
 
Vis tik kokia bus kita vasara priklausys ne tik nuo situacijos visame pasaulyje, bet ir nuo kiekvieno bilietą įsigijusio dalyvio sprendimo šiais metais.
Jūs neatsakėte į mano klausimą!

Taip taip taip, klausimų dabar daugiau nei galime suteikti atsakymų. Sekite mūsų feisbuko puslapį, kur nuolat dalijamės naujausia informacija. Jei vis dar kyla neaiškumų – susisiekime el.paštu – info@mastersofcalm.lt. Atrašysime jums kaip įmanoma greičiau.