Prasmingo, jaukaus ir į naują lygį pakeliančio patyrimo metu save ir santykį pažinsite tokiu tempu, kokiu norisi jums. Instrukcijos virtualiai, o veiksmas, emocijos ir patyrimai – patys tikriausi!

Patyrimo metu lydėsime jus į naujus atradimus tam, kad pamatytumėte save ir šalia esantį kitoje šviesoje. Toje, kurioje susitikote pirmąjį kartą.

 

  • Psichologo paskaita
  • Dešimtys praktikų
  • Meno terapija
  • Šokių valandėlė
  • Santykių stiprinimo žygis.

✓ Siekiate artimesnio tarpusavio ryšio,

✓ Esate santykiuose, kurie džiugina, tačiau norinte žengti į naują lygį, 

✓ Norite prasmingo ir jaukaus laiko su antrąja puse,

✓ Santykiuose pasiilgote žaismingumo, nuotykių, atradimų

✓ Net jei esate įsitikinę, kad viską žinote apie santykius.

Vaidas Arvasevičius

šeimos santykių psichologas, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Trijų vaikų tėtis, Jeet Kune Do Kovos menų treneris, šio meno mokęsis pas pačius Bruce Lee mokinius.

Mindaugas Vidugiris

profesionalus lektorius, patyriminių mokymų ir organizacijų vidinės kultūros ekspertas, komunikacijos ir bendravimo treneris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys ir mokytojas.

Jurga Vidugirienė

tarpasmeninių santykių kūrimo ekspertė, lektorė, Whatansu patirtinių vaikų ir jaunimo stovyklų įkūrėja ir vadovė, darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė, talentą padėti žmonėms atpažinti ir suprasti savo jausmus gludinusi teatro veikloje. 

Giedrė Krasauskienė

psichologė, sertifikuota meno terapijos metodų taikymo terapeutė, Access Bars® technikos praktikė. Šeimoje, savo veikloje bei santykyje su kitais vadovaujasi šiuolaikinės psichologijos, vedų filosofijos ir astrologijos išmintimi. 

Marius Eidrigevičius – Arni

kvalifikuotas šokių pedagogas ir tarptautinių konkursų nugalėtojas. Skatina susipažinti su savo kūnu bei nuolat plėsti jo galimybes. Žino, kad žmogaus kūnas gali tiek, kiek jam leidžiame. Marius nusprendė leisti sau viską.

Trukmė

Kiek laiko šis nuotykis truks – spręsti jums. Tačiau rekomenduojame užduotis padalinti bent trims dienoms – tam, kad teorinė medžiaga ir patirtys spėtų integruotis ir būtų maksimaliai vertingos.

Kaina

 16 €