Mokytojai

Jūsų laukia 70 specialistų ir meistrų iš skirtingų pasaulio šalių, kurie atvyksta čia tam, kad pravestų daugiau nei 240 paskaitų bei seminarų, kuriuose sieks supažindinti Jus su Jūsų vidumi.

Masters of Calm misija yra sukurti aplinką, kurioje susirinktų žmonės, siekiantys dalintis savo žiniomis ir padėti vieni kitiems tobulėti.

Tikime, kad gyvenimo prasmės suvokimas ateina iš nuoširdaus davimo kitiems.

Fizinė sveikata
(
items)
All
(
items)
Fizinė sveikata
(
items)
Saviugda ir savęs pažinimas
(
items)
Santykiai poroje
(
items)
Dvasingumas
(
items)
Tėvystė
(
items)
Kūrybiškumas ir meno terapija
(
items)
Sąmoningas verslas ir finansai
(
items)
Meditacijos ir atsipalaidavimo technikos
(
items)
Vyrams
(
items)
Moterims
(
items)
Edukacija
(
items)
Asmeninės konsultacijos
(
items)
Kristina Laučienė
Natalija Balinskaja
Julius Neverauskas
Jovita Klevinskienė
Kristina Bondar
Aušra Kuliešienė
Darius Ražauskas
Jurgita Veliulytė
Rasa Mažionienė
Vyrenijus Andrijauskas
Edita Esenku Šimkutė
Laura Gaučytė
Ligita Ilgutytė
Laurita Peleniūtė
Brigita Paulauskienė
Jurijus Clavas
Dainius Palivonas
Vadimas Strelkovas
Aistė Samulienė
Remigijus Savickas
Maja Segal
Evelina Savickaite-Kazlauske
Giedrius Švetkauskas
Deividas Vaškelis
IDEA - Innerdance United komanda
Neringa Ledžiūtė
Jurgita Alima Shakti (Mazurkevičiūtė)
Egidijus Gubinas
Vaidas Arvasevičius
Justė Liaugaudė
Aivaras Lileika
Ieva Žigonė
Rūta Pivoriūnienė
Povilas Plūkas
Sigita Kriaučiūnienė
Vytenis Sinkevičius
Daiva Vietrinienė
Alvydas ir Milda Petruškevičiai
Tomas Stasiukaitis
Aigustė Karaliūnaitė
Asta Stasiukaitienė
Paulius Rakštikas
Ieva Padegimaitė
Žilvinas Karpis
Vytautas Šumacheris
Tatjana Scherbakova
Sigita Juzumaitė
Gabija Petronytė
Diana Januškevičiūtė
Vytautė Pupšytė
Jurga Vidugirienė
Povilas Petrauskas
Wang Xiyin
Andželika Teresė
Taber Shadburne
Dan Brule
Olga Abramova
Manju Desi
Julia Zasyatkina
Mar Gonzalez
Avatara
Sam Y Arik
Sandrija Kudirkaitė
Aušra Saveraitė
Anshu Singh
Julia Krakova
Leonardas Pobedonoscevas
Luis Paniagua
Massimo Kyo Di Nocera
Nijolė Gylė
Pepe Danza
Tomas Eicher-Lorka
Rytis Lukoševičius
Sayalay Anuttara
Tatjana Strelkovė
Vida Jankūnienė
Vytas Lu
Anna Rakvin
Audrius Bružas Vilkas
David Lurey
Giedrius Bučas
Roman Kandybur
Vasanta Das
Aleksandr Grebnev
Karolis Valickas
Mindaugas Vidugiris
Ercan Sonmez