Mokytojai

Jūsų laukia 70 specialistų ir meistrų iš skirtingų pasaulio šalių, kurie atvyksta čia tam, kad pravestų daugiau nei 240 paskaitų bei seminarų, kuriuose sieks supažindinti Jus su Jūsų vidumi.

Masters of Calm misija yra sukurti aplinką, kurioje susirinktų žmonės, siekiantys dalintis savo žiniomis ir padėti vieni kitiems tobulėti.

Tikime, kad gyvenimo prasmės suvokimas ateina iš nuoširdaus davimo kitiems.

Aistė Samulienė

Mano misija Masters of Calm. Padėti moterims priimti ir darniai gyventi, naudojantis menstruacijų ciklo dovanomis.

Mano pokyčio istorija. Didžiulis disbalansas ir žinia, kad negalime susilaukti vaikų labai greitai atvėrė akis. Tuo metu, prieš beveik 10 metų, į gyvenimą atkeliavo mylima veikla – spalvota sielos terapija Aura-Soma. Nuostabaus grožio, spalvų, aromatais kvepianti, padedanti sugrįžti į save, atrasti balansą. Į gyvenimą grįžo džiaugsmas, ir jausmas, kad gyvenu savo gyvenimą. Prieš penketą metų atradau gilias žinias apie Moters Cikliškumą. Kai pažinau savo ciklą, kiekvieną jo etapą tokį, koks jis yra – atradau dar daugiau džiaugsmo, atsivėrė gyvenimo lengvumas. Pašalinis poveikis – mėnesinės, daugelį metų iki tol buvusios skausmingos – tapo maloniomis ir laukiamomis.

Užsiėmimai festivalyje: Moters ciklo dovanos. (2 d.), Senolės, raganos archetipas – žiemos laikas moters mėnulio cikle. (3 d.), Moters ciklas. Mergelės archetipas – pavasario sezonas (4 d.), Moters ciklas. Motinos ir Karalienės archetipas.(5 d.), Moters ciklas. Kerėtojos archetipas ir rudens sezonas (6d)

Anshu Singh

Mano misija festivalyje: Į festivalį noriu atvežti dar daugiau meilės, pasiūlydama gydymą kakava ir padėdama dar labiau atidaryti širdis ir transformuoti gyvenimus.

Mano pokyčio istorja: Pirmas kartas mano gyvenime, kai supratau, ką reiškia jausti besąlyginę meilę buvo tada, kai pradėjau mokyti pirmąją savo jogos klasę. Ir dabar aš jaučiu šią meilę kiekvieną kartą, kai rengiu kakavos ceremoniją, mokau jogos, moderuoju kūrybines dirbtuves arba dalyvauju autentiškame pokalbyje.

Užsiėmimai festivalyje: Ryto mantra: 108 OM (4,6,8 d.), Joga (4,6,8 d.), Kakavos ceremonija (6,10,11 d.)

Aušra Kuliešienė

Mano misija festivalyje: Supažindinti su klasikinės jogos samprata ir kuo ji skiriasi nuo kitų jogos rūšių. Padėti atsipalaiduoti ir pajausti kūno ir proto lengvumą po praktikų.

Mano pokyčio istorija: Mano visi gyvenimo perversmai prasidėjo nuo tada, kai pradėjau rimtai praktikuoti jogą ir išvykau pirmąkart į jogos stovyklą – supratau, kad galiu daugiau, veikti tai kas man patinka ir dirbti mylimą darbą. Grįžusi po stovyklos pasidariau planą, kaip tuos trokštamus pokyčius įgyvendinti ir štai esu čia – biuro kėdę iškeitusi į jogos kilimėlį bei sporto salę – ir kasdien negaliu atsidžiaugti savo sprendimu!

Užsiėmimai festivalyje: Joga Nidra. (4,6 d.), Mai Ram Yoga Open. (3,5 d.)

Dainius Palivonas

Mano misija festivalyje: Tikslas išmokinti žmogų žengti žingsnį ten, kur norisi sustoti, nes baisu ir nežinomybė. Rizikuoti. Pažinti. Sakyti TAIP, Išmokti priimti, papildyti, pratęsti. Veikti, o ne kalbėti. Nesistengti, o būti. Nebūti sukurtai originaliu, o paparsatu ir autentišku. Tapti lanksčiu, empatišku.

Mano pokyčio istorija: Tai buvo didžiausias virsmas mano gyvenime! Iš niekada scenoje nebuvusio ir viešai nekalbėjusio žmogaus tapau profesionaliu renginių vedėju, vedžiau TV laidą, tiesioginius eterius, esu kviečiamas į TV laidas, projektus. Subūriau improvizacijos trupes, darėme pasirodymus, vedžiau mokymus, tapau improvizacijos treneriu. Pakeičiau net gyvenamąją vietą, atvykau gyventi į sostinę. Vienu žodžiu tariant ATSISKLEIDŽIAU! Pamačiau kaip galima atskleisti ir kitų žmonių potencialą improvizacijos metodų dėka.

Užsiėmimai festivalyje: Improvizacija. Atrakiname jūsų talentą ir charizmą! (6 d.)

Daiva Vietrinienė

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms ugdyti sąmoningumą.

Mano pokyčio istorija: Išaugęs sąmoningumas, savęs suvokimas/pažinimas, komunikaciniai gebėjimai, laisvė pasirinkimuose.

Užsiėmimai festivalyje: Eneagramos – asmenybės pažinimo modelis. (2, 4, 5 d.), Asmenybės vystymosi lygiai pagal Eneagramos modelį (3, 4, 6 d.)

Egidijus Gubinas

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms atrasti savo pašaukimą, talentus ir stipriąsias savybes. Padėti suprasti, kad kiekvienas iš mūsų esame skirtingi.

Mano pokyčio istorija: Dar besimokydamas mokykloje ieškojau atsakymų į klausimą “kas aš ir ką turiu daryti?”. Baigęs 12 klasių įstojau į filosofijos ir visuomenės mokslų specialybę. Po pirmo kurso išvykau į Angliją . Maniau, kad ten ir liksiu, bandžiau save įvairiose profesijose, bet laimės nesuradęs grįžau į Lietuvą tęsti studijų ir kurti verslą. Grįžęs bandžiau tapti verslininku, dirbau pardavimų srityse, televizijoje, tačiau viskas sekėsi ne taip, kaip tikėjausi ir tada nusprendžiau išvykti į Norvegiją. Norvegijoje gavau tuo metu norimą darbą, uždarbį, tačiau nepaisant viso išorinio komforto viduje, nesijaučiau laimingas. Kažko trūko. Atsakymus į savo klausimus ką turiu daryti ir koks mano pašaukimas radau pradėjęs domėtis ir studijuoti vedų astrologiją. Žinios, kurias gavau pasirodė labai praktiškos. Nuo tada mano gyvenime prasidėjo pokyčiai ir tomis žiniomis pradėjau dalintis su kitais.

Užsiėmimai festivalyje: Išlaisvink savo talentus. (7, 8 d.)

Darius Ražauskas

Mano misija festivalyje: Padėti suprasti ir subalansuoti savo santykius.

Mano pokyčio istorija: Pavyko išsaugoti savo santuoką ir padėti šimtams kitų šeimų, kurios skiriasi ar išgyvena santykių sunkumus.

Užsiėmimai festivalyje: Kaip moteriai būti laimingai su vyru visą laiką? Ar tai įmanoma? (3 d.), Skyrybos. Kaip po jų atsigauti? Kaip rinktis sekanti partnerį? (3 d.), Restartas. Kaip atgaivinti jausmus poroje? (4 d.), Kaip vyrui sugebėti išlikti poroje? (4 d.), Streso nugalėjimas. Greitai ir lengvai. (5 d.)

Edita Esenku Šimkutė

Mano misija festivalyje: Padėti moterims pamilti save ir savo kūną, pažinti savo seksualinę energiją.

Mano pokyčio istorija: Absoliučiai pasikeitė požiūris į save, į mane supančius žmones, į mano poreikius gyvenime. Atsirado daugiau meilės sau, todėl galėjau daugiau meilės skirti savo artimiesiems.

Užsiėmimai festivalyje: Gydomųjų garsų meditacija (4 d.), Seksualinis kung fu moterims (3 ,4 d.)

Evelina Savickaite-Kazlauske

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms atrasti gyvenimo/veiklos tikslą, gebėti sukurti daugiau situacijų, kuriose jie pajustų ‘srauto’ būseną, padėti žmonėms labiau mąstyti balansuotai, labiau save priimtų, suvoktų labiau savo emocinį pasaulį ir priimtų jo spalvas, išdrįstų mesti sau iššūkį.

Mano pokyčio istorija: Visi įrankiai padeda žvelgti į susiklosčiusius įvykius iš labiau balansuotos perspektyvos, lengviau valdyti emocijas, daugiau galimybių sukuriu kurti teigiamas emocijas, kurios leidžia išeiti iš ‘kautis ar bėgti’ situacijos, o labiau kurti. Labiau patiriu ‘srauto’ jauseną, kuri padeda ne tik produktyvesniam ir kūrybiškesniam gyvenimui, bet ir didesnei gyvenimo prasmei. Daugiau savęs priėmimo, todėl geresnė savivertė.

Užsiėmimai festivalyje: Ar galima ugdytis psichologinį atsparumą: pamokos iš gyvenimo kelionės aplink pasaulį (7 d.), Ekoterapija ir miško dušas: ieškant gilesnio ryšio su gamta (5 d.), Vizijų lenta (9 d.), Eko-meno terapija (8 d.), Pozityvioji meno terapija (6 d.)

Ieva Žigonė

Mano misija festivalyje: Padėti žmonės sujungti širdį su protu, atsiverti jausmams, pajusti savyje besąlyginę meilę, taiką, ramybę. Padėti žmonėms paleisti jiems nebetarnaujačias programas, destruktyvias energijas nukreiptas į save patį ar kitus, padėti grįžti į harmoningų santykius su artimiausiais žmonėmis ir prisiminti savo dieviškąją kūrėjo prigimtį. Parodyti, kaip paprastai galima prisiminti savo buvusius gyvenimus ir transformuoti ten užstrigusias negatyvias energijas, kurios trukdo kurti nuostabią realybę dabar. Ir galiausiai mano misija yra padėti visiems išlaisvinti savo aukščiausią potencialą ir sukurti savo paties geriausią versiją vienyje, kartu su gamta, Motina Žeme ir viską kuriančia dieviška energija.

Mano pokyčio istorija: Buvau karjeristė, statuse ir reikšmingume paskendusi ir kenčianti moteris. Bandžiau tilpti į visuomenės standartus ir dariausi nelaiminga. Pradėjo byrėti mano ir vyro santykiai, kol neatradau sąmoningo gyvenimo. Atsisakiau alkoholio, pradėjau praktikuoti emocijų paleidimo ir karminės transformacijos technikas, galiausiai kartu su vyru išvykome pas Peru šamanus, kur patyrėme labai stiprų gydymą naudojant šventus jėgos augalus. Nuo to laiko susitvarkė santykiai su artimiausiais žmonėmis, su savimi, atradau tikrą gyvenimo džiaugsmą, pajaučiau didžiulį ryšį su Dievu ir visa visata. Mano gyvenimas tapo nuolatinis džiaugsmo, meilės ir laimės pliūpsnis.

Užsiėmimai festivalyje: Santykių harmonizavimas (5 d.), Norimos realybės kūrimas. Manifestacija (4 d.), Susijungimas su dieviškąja prigimtimi (3 d.), Praeiti gyvenimai. Jų įtaką mūsų dabarčiai ir galimybės transformuoti mūsų buvusias patirtis (2 d.)

Jovita Klevinskienė

Mano misija festivalyje: Geriau pažinti save per santykį su kitu.

Mano pokyčio istorija: Geštalto terapijos studijos, individuali ir grupinė terapija padėjo geriau girdėti savo norus, poreikius, pamatyti savo baimes ir įgauti drąsos eiti ten, kur norisi ir gyventi taip, kaip norisi. Tai ne visada lengva, bet matau, kad labai daug priklauso nuo manęs. Taip pat padėjo lengviau priimti savo jausmus, reakcijas. Tas nepatogias, nesmagias – pyktį, gėdą, nusivylimą, pavydą. Kaip ir save – netobulą, nežinančią, bijančią. Su priėmimu ateina palengvėjimas ir jėgos judėti toliau.

Užsiėmimai festivalyje: Rašymo terapija. Sapnai. (9 d.), Rašymo terapija. (10 d.), Efektyvi komunikacija ir ginčų sprendimas poroje. (11 d.)

Julia Krakova

Mano misija festivalyje: Mokyti apie vidinę žmogaus struktūrą, ypač apie save.

Mano pokyčio istorija:“Žmogaus dizainas” (ŽD) visiškai sunaikino mano gyvenimą. Ir tai, ką aš visada sakau savo mokiniams – pagalvokite prieš išvykdamas ten, nes jis sunaikins viską, ką laikote savyje. Viską. Paliks jus vienus su savo tiesa, o tai nėra lengva pakelti tiems, kurie nėra pasirengę. Aš nebuvau pasiruošusi, kai pirmą kartą gavau Prognozę (taip kaip mes vadiname ŽD sesiją, kai analizuojame diagramą). Man prireikė dvejų metų stebėti gautą informaciją ir padaryti ją realybe. Tai yra lėta „piliulė“, ir niekur negali nuskubėti su šiomis žiniomis. Kaip ir visi turi savo kvėpavimo ritmą, kiekvienas turi savo kelią ir greitį, įžengdamas į ŽD žinias.

Užsiėmimai festivalyje: Įvadas į Žmogaus Dizainą (3 d.), Žmogaus Dizainas + santykiai.(4 d.), Žmogaus Dizainas + emocijos (6 d.), Žmogaus dizainas + karjera ir pinigai (8 d.), Žmogaus dizainas + mityba (9 d.), Žmogaus Dizainas + seksualumas. (10 d.), Žmogaus Dizaino meditacija. (11 d.)

Jurgita Veliulytė

Mano misija festivalyje: Dirbdama su žmonėmis pastebėjau, kad didžioji dalis klientų niekuo neserga, tiesiog mažai arba neteisingai juda, kas sukelia skausmus ir, žinoma, veda susirgimo keliu. Mano misija supažindinti su kūno judėjimo grožiu, suprasti judesį, o ne pasiekti rezultatą. Todėl keliu sau uždavinį ne pagydyti, o išmokyti pasveikti.

Mano pokyčio istorija: Supratau, kad tik pažinusi savo kūną galiu tikėtis visiškai pasveikti. Didžioji dalis mūsų užsitarnautų fizinių traumų/ligų, ateina iš kasdienybės.Tik kasdienine savikontrole aš pagydau save.

Užsiėmimai festivalyje: Kasdienis nejudrumas – kaip pakilti nuo kėdės. (6, 7, 9, 10 d.)

Jurijus Clavas

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms atrasti kelią į kitokios kokybės pajamas ir finansinę laisvę, tuo pačiu gyvenant harmoningą gyvenimą.

Mano pokyčio istorija: Žingsniai apie kuriuos pasakosiu, padėjo man ir mano šeimai susikurti ženklias pasyvias pajamas, kurios stipriai pakeitė mūsų pajamų kokybę ir leido pasiekti finansinę nepriklausomybę. Šiuo metų nemažą mūsų pajamų dalį sudaro pajamos iš susikurtų veiklų: nekilnojamo turto, automatizuotų verslo pardavimų ir kt. Tai leidžia turėti daugiau laisvo laiko kokybiškiau rūpintis kitomis, už pinigus kur kas svarbesnėmis sferomis. Todėl tikiu, kad finansinė laisvė yra pirmas žingsnis į laisvę.

Užsiėmimai festivalyje: 7 žingsniai finansinės laisvės link (9, 10 d.)

Kristina Laučienė

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms praktikuoti tvarų gyvenimo būdą.

Mano pokyčio istorija: Mano kelias į transformaciją iškilo tada, kai uždaviau sau klausimus: kas aš esu ir ką noriu veikti? Atsitraukusi nuo darbų ieškojau atsakymų, pradėjau mokytis koučingo. Moterų stovykloje susipažinau su juoko joga. Po kurio laiko pamačiau, jog ši praktiką man suteikia be galo daug pozityvios energijos, gerina mano emocinę bei fizinę būklę, suteikia prasmės. Visą gyvenimą jaučiau, kad man patinka būti ir bendrauti su žmonėmis. Kažkada svajojusi apie aktorės, o vėliau – apie psichologės karjerą, šiandien visa tai sėkmingai įgyvendinau per savo veiklas. Pažinimas – man yra didi jėga. Žmogus, pažįstantis save talentus ir gebėjimus, gali save realizuoti harmoningai ir taip susikurti prasmingą gyvenimą.

Užsiėmimai festivalyje: Juoko joga. (2, 5, 7, 8 d.), Laisvė būti savimi. (4 d.)

Kristina Bondar

Mano misija festivalyje: Išmokti suprasti savo maistą, jo reikšmę, rasti emocinio valgymo ir savo ligų priežastis.

Mano pokyčio istorija: Pokyčius mityboje pradėjau tuomet, kai pasijutau blogai. Imunitetui visai nusilpus, aš pradėjau sirgti visomis ligomis. Galiausiai nusprendžiau, kad tai nenormalu ir pradėjau ieškoti informacijos, kuri pasirodė esanti labai prieštaringa. Kad išsiaiškinti tiesą, pradėjau remtis tik nepriklausomais moksliniais tyrimais. Nors didelių lūkesčių neturėjau, labai nustebau, kad po 2 savaičių pradėjau jaustis taip gerai, kaip niekuomet gyvenime. Ilgainiui paaiškėjo, kad tokie įprasti dalykai, kaip energijos trūkumas, pilvo pūtimas, dažnas peršalimas, papildomas svoris po 30 metų nėra norma, o tik parodo, kad organizmas yra užterštas. Pakeitus mitybą, mano gyvenime pasikeitė absoliučiai viskas, pradedant nuo savijautos ir baigiant darbu, draugų ratu. Maistas iš tiesų daro įtaką ne tik sveikatai, bet visam mūsų gyvenimo būdui, mintims, tikslams. Atsikratę nuodingo maisto ir priklausomybių nuo nesveikų produktų, pradedame aiškiau matyti šį pasaulį ir tuomet gyvenimas pradeda keistis į gera.

Užsiėmimai festivalyje: Fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto. Tikrosios ligų priežastys. (2, 3 d.)

Laurita Peleniūtė

Mano misija festivalyje: Įkvėpti žmones pažiūrėti į kitą – lyg į save. Pajausti šalia esantį, išgirsti. Ir tuomet išnyksta vienatvė ir neviltis. Atsiranda bendruomeniškumo jausmas, jausmas būti svarbia dalimi, jausmas, kad mes vieni stiprūs, o kartu dar stipresni ir kad visada yra į ką atsiremti. Kad net būnant vienam, dainuojant vienam, už mūsų stovi minios mus mylinčių, palaikančių akių ir skambančių balsų ir protėvių sielos, mūsų gamta.

Mano pokyčio istorija: Atradau vidinę ramybę, pasijutau svarbia visuomenės dalimi, kuri būdama mažytė gali keisti, prisidėti, padėti sau ir kitiems. Ėmiau vertinti proceso galią, ne rezultatą. Atradau daug džiaugsmo ir nuostabių žmonių. Būdama dalimi kitų, galiu padėti sau. Mylėdama kitus, iš tikro pamilti save.

Užsiėmimai festivalyje: Sutartinių magija. (8, 9, 10 d.), Moterų dermės. Garso žaidimai. Sutartinės. (10 d.)

Leonardas Pobedonoscevas

Užsiėmimai festivalyje: Patyriminis seminaras su Sakralinėmis Balio kaukėmis.Savęs atradimo procesas (4, 6, 7, 8, 9, 10 d.)

Luis Paniagua

Mano misija festivalyje: Per muziką išsivalome ir apsupame save meile, tiesa, grožiu ir tyrumu.

Mano pokyčio istorija: Meilė muzikai mane lydėjo visą gyvenimą ir padėjo man tapti geresniu žmogumi. Tik po daugelio metų žvelgdamas į praeitį supratau, kad tai buvo ir yra būtinybė sugebėti gyventi šiame pasaulyje kartu su emocijomis ir jausmais, kurie dažnai tampa labai intensyvūs. Nesėkmingomis dienomis dirbu klausydamasis muzikos ir tuomet visas diskomfortas pradingsta. Gryna muzika yra transformuojanti energija, o garso ir tylos pasaulis yra ta vieta, kur aš esu arčiausiai dieviškosios kontempliacijos. Gebėjimas dalintis šiais intymiais subtilumais padaro juos nuostabiais ir galingais.

Užsiėmimai festivalyje:Metamorfozė – kelionė garsu į vidinį žinojimą (3 d.), Balsas, garsas, tyla, kvėpavimas, meditacija (4 d.), koncertai (4, 5 d.)

Ligita Ilgutytė

Mano misija festivalyje: Festivalyje noriu supažindinti ir leisti patirti, kokios stiprios, galingos, keičiančios gyvenimus yra kvėpavimo praktikos!

Mano pokyčio istorija: Į gyvenimą atėjo atsipalaidavimas, lengvumas, paprastumas, atsiskleidė prieš tai neatrasti talentai, patiriu daug daugiau meilės savo kasdienybėje! Atėjo suvokimas apie nuostabų augimo procesą, kuris vyksta visą gyvenimą ir kad turiu be gali stiprų įrankį, kuris man padeda ir kai sunku, ir kai labai gera išlaikyti vidinę ašį!

Užsiėmimai festivalyje: Sąmoningo kvėpavimo sesija. Atsiveriu visatos dovanoms! (7 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Aš jaučiu savo širdį! (10 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Gyvybė teka manyje! (8 d.), Sąmoningo kvėpavimo sesija. Paprasti būdai atsipalaiduoti! (5 d.)

Massimo Kyo Di Nocera

Mano misija festivalyje: Kelionė į savo egzistencijos suvokimą per muziką.

Mano pokyčio istorija: Būdamas vaikas muziką jaučiau kaip kažką didesnio ir švelnesnio, ji tuo pačiu galėjo būti mano kasdienio gyvenimo dalis mano įprastose veiklose , o geriausia buvo tai, kad ji kiekvienu momentu buvo prieinama. Muzika man padeda šokti ir vėl susijungti su savimi ir žeme. Aš atsiduodu muzikai ir patenku į didžiules erdves į kurias ji nuneša. Praleidžiu daugybę akimirkų klausydamasis gamtos – tai man suteikia begalybės pojūtį. O kai groju ir dainuoju, mano natos yra tarsi spinduliai, siekiantys tą begalybę.

Užsiėmimai festivalyje: Grupinis dainavimas ir meditacija (7, 8, 9, 10 d.)., koncertas (9 d.)

Natalija Balinskaja

Mano misija festivalyje: Padėti moterims gyventi pilnavertį gyvenimą ir sveikai sąveikauti su aplinkiniais.

Mano pokyčio istorija: Mano gyvenimas tapo manuoju, aš nustojau save prievartauti ir apgaudinėti, pradėjau džiaugtis visomis savo išraiškomis. Nustojau kovoti, pradėjau stebėti pasaulį, visur matyti Dievo sumanymą, leisti būti viskam. Tai leido atsipalaiduoti ir nusiraminti. Santykiai šeimoje tapo artimi, jiems dabar skiriama daugiau mano moteriško dėmesio. Taip pat daugiau dėmesio dovanoju sau pačiai, stebiu didėjantį norų srautą, emocijų įvairumą. Gyvenu besijausdama pilnavertė. Džiaugiuosi savo dabartine misija – rūpintis moterimis.

Užsiėmimai festivalyje: Klestintis moters gyvenimas.(3 d.), Gyvas moteriškumas. (4 d.)

Nijolė Gylė

Užsiėmimai festivalyje: Mylėjimas per stipriai – netiesioginė priklausomybė. Kas tai ir apie ką tai? (7 d.), Priklausomybė – visos šeimos liga. Pagalba artimiesiems. Paskaita/klausimai/atsakymai. (4 d.), Mylinčių per stipriai moterų palaikymo grupė. Praktinis moterų ratas. (7 d.), Viskas apie priklausomybes. Klausimai – atsakymai. (10 d.), Mylėjimas per stipriai – netiesioginė priklausomybė. Kaip pasveikti? (7 d.)

Paulius Rakštikas

Mano misija festivalyje: Mokytis labiau būti ir mažiau daryti, daugiau patirti ir mažiau aklai siekti.

Mano pokyčio istorija: Vis atrandu iš naujo, mano akimis, prasmingą tiesą apie gyvenimą. Sunkiausia jame yra rasti balansą. Mylėti ir dirbti, ambicingai siekti ir išmintingai atsitraukti. Lazda turi ne tik du galus, ji turi ir tašką, kuriame ją laikome visiškoje pusiausvyroje. Kur šis taškas ir kaip jį išlaikyti? Juk kai artėjame prie vieno krašto, lazda tarsi gyvenimas – susvyruoja. Sąmoningumo ugdymas man leidžia pastebėti, kai pusiausvyra slysta iš rankų. Jos negali atstatyti greitai sugriebęs, nes pusiausvyra kaip ir gyvenimas – atsiskleidžia kantriausiems.

Užsiėmimai festivalyje: Pažinti save reiškia pažinti savo dėmesį. Mindfulness. (5, 6 d.), Mindfulness praktikos: sėdint, stovint, gulint, judant.(5 d.)

 

Pepe Danza

Mano misija festivalyje: Grįžimas namo į save naudojantis garo ir meditacijos galia.

Transformacijos istorija: Turėjau galimybę stebėti kaip mūsų rato dalyvis pagijo nuo vėžio.

Užsiėmimai festivalyje: Praktinis Budizmas (2 d.), Taro moderniame pasaulyje (8 d.), Tradicinė klasikinė tantra (9 d.), Hinduizmo mitologija (11 d.)

Remigijus Savickas

Mano misija festivalyje: Atrasti Holistiškai Sėkmingo žmogaus konceptą

Pokytis: Aš gebu sujungti verslo ir holistinės terapijos sritis. Gerai žinau, kuo kvėpuoja verslūs žmonės – per pastaruosius du dešimtmečius pats sėkmingai išvysčiau ir pardaviau 2 verslus, 12 metų dalyvauju vadovų klube kaip fasilitatorius, vedžiau daugiau nei 10 000 valandų verslo mokymų. Ir tuo pačiu jau eilę metų dirbu holistiniu life coach. Esu akredituotas praktikas, pats išbandęs ir įvaldęs veiksmingus terapijos metodus. Tikiu, kad sujungdamas šias kompetencijas galiu geriausiai padėti verslo savininkams ir vadovams individualiai transformuotis ir atrasti energiją, vidinį džiaugsmą ir prasmę veikti.

Užsiėmimai festivalyje: Autentiška lyderystė. (8, 10 d.), Kas yra holistiškai sėkmingas žmogus? (9 d.)

Tomas Eicher-Lorka
Rūta Pivoriūnienė

Mano misija festivalyje: Perduoti žmonėms žinias, kaip galima gyventi laimėje, laisvėje ir darnoje. 

Užsiėmimai festivalyje: Laimingų ir sėkmingų santykių paslaptys. (4 d.), Dienos ritualai. Kaip kiekvieną dieną paversti prasminga? (3 d.)

Rytis Lukoševičius

Užsiėmimai festivalyje: Greičiausias būdas priimti kitus žmones. (4 d.), Ką daryti su depresija, kad ji neateitų? (2 d.), Emocijų paleidimo pagrindai. (3 d.),  Kaip džiaugtis ir nustoti teisintis, nepaisant nieko. (7 d.), Norėti ar turėti? Ateities vizija ir tikslai. (5 d.), Kaip nustoti lyginti ir vertinti save. Meilė sau be kompromisų.(6 d.)

Sayalay Anuttara

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms giliau suvokti meditaciją.

Mano pokyčio istorija: Jogos praktika buvo geriausia gyvenimo dovana. Praktika man padėjo suvokti tikrąją kūno ir proto prigimtį.

Užsiėmimai festivalyje: Sąmoningas mirties suvokimas (3 d.), Gyventi su nuostabiomis mintimis (4 d.)

Tatjana Strelkovė
Vida Jankūnienė
Vyrenijus Andrijauskas

Mano misija festivalyje: Man patinka skleisti ramybę per gongų garsus ir per tylą, atsiradusią po gongų garsų. Tikslas priimti pasaulį ir nuvesti žmogų į jo tikrąją ramybės būseną ir esatį.

Mano pokyčio istorija: Kuomet pradėjau ieškoti atsakymų ir pradėjau taikytis technikas, gyvenimo pateikti iššūkiai tapo lengvai pakeliami, reakcija į sudėtingas situacijas paprasta, atsirado natūralus džiaugsmas, geranoriškas stebėjimasis pasauliu ir žmonėmis.

Užsiėmimai festivalyje: Maudynės gongų garsuose.(6 d.), Gongų naktis. (10 d.)

Vytas Lu

Užsiėmimai festivalyje: Seksualinis kung fu vyrams. (3, 4 d.)

Vytenis Sinkevičius

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms išmokti dirbti su savimi, kad jų mintys, žodžiai ir veiksmai būtų vienoje tiesėje.

Mano pokyčio istorija: Kartą boksuodamasis gavau kaklo traumą, vėliau – dar vieną. Įplyšo abiejų pečių raiščiai. Kaklą ir pečius taip skaudėjo, kad negalėjau nei galvos nulaikyti, nei vairuoti, nei arbatos puodelio pakelti. Gydytojai sakė, kad padėti gali tik operacija, tačiau aš to nenorėjau. Gydymas vaistais taip pat nepadėjo. Tuo metu jau buvau susipažinęs su kinų medicina ir filosofija, taigi, nusprendžiau gydytis šiais metodais. Pradėjau lankyti kinų čigongo (Qi-gong) užsiėmimus. Gydžiausi dvejus metus, ir, laimė, traumos neliko nei pėdsakų. Tada ir išgirdau apie vaizdinių mediciną. Įsitraukiau į dvasines praktikas ir išvažiavau į Kiniją pas meistrą Xu Mingtang, mokiausi vaizdinių medicinos, kinų tradicinės medicinos, Tui Na masažo, gilinausi į kinų filosofiją.

Užsiėmimai festivalyje: Įgalink rytą su cigun ir tai či praktika. (3, 4, 5 d.), Mūsų paskirtis? Kosminis horoskopas, Uraninė astrologija ir asmenybės realizacijos etapai. (6 d.), Saulės kultas ir vandenio epocha – mūsų protėviai ir šaknys. (9 d.), Pasveikite be vaistų! Kinų Vaizdinių Medicinos terapija. (11 d.), Antra sielos puselė – ar tokia egzistuoja? Porų suderinamumas pagal veidoskaitą, astrologiją ir energiją.(11 d.), Kinų Cigūnas ir Tai Či – gyvybinės energijos valdymo paslaptys, natūralus išgijimas ir išsilaisvinimas.(10d)

Brigita Paulauskienė

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms išmokti dirbti su savimi, kad jų mintys, žodžiai ir veiksmai būtų vienoje tiesėje.Supažindinti su fraktalinio piešimo metodo galimybėmis. Suteikti žinių ir įkvėpimo savarankiškai spręsti įvairias gyvenimiškas užduotis. Padėti atsiverti unikaliam kūrybingumui, slypinčiam kiekviename žmoguje. Kitu kampu pažvelgti į save, atrasti savo stipriąsias puses kaip pagrindą visapusiškam tobulėjimui.

Mano pokyčio istorija: Kol nežinojau fraktalinio piešimo metodo, teko dirbti įvairius darbus: gamyboje, teatre, vesti vaikų dizaino būrelius…Tada prasidėjo vienas iš tamsiausių mano gyvenimo laikotarpių. Ilgą laiką buvau depresijoje. Fraktalinis piešimas padėjo savarankiškai išeiti iš šios negatyvios būsenos. Suvokiau, kad piešimas yra mano sielos atgaiva, jaučiuosi laiminga piešdama. Be to, piešiniai padėjo įvykdyti ko gero pačią didžiausią mano transformaciją. Ryžausi palikti ankstesnius darbus, karjerą ir tapti jogos mokytoja. Piešimas ir joga man neatrodo skirtingos veiklos. Jos abi man apie savęs atradimą.

Užsiėmimai festivalyje: Fraktalinis piešimas (7, 8, 9, 10, 11 d.)

Anna Rakvin

Mano misija festivalyje: Norėčiau parodyti kaip išlaikyti švarų kūną, bei stiprų ir koncentruotą protą.

Mano pokyčio istorija: Ir joga, ir Šiatsu padarė mano kūną buvo stiprų ir švarų, ir padėjo atverti erdvę mano širdyje, kad nuvykčiau į Vrindavaną, kur aš dabar ir gyvenu.

Užsiėmimai festivalyje: Joga (3, 5, 7, 9 d.), Moterų sveikatos užsiėmimas (5, 6, 7, 9, 10 d.)

Audrius Bružas Vilkas

Užsiėmimai festivalyje: Gyvenimo medžio meditacija. (9, 11 d.), Hatha joga. (8, 10 d.), Skaista ir dorybė arba kas yra telegonija? (10 d.), Pranajamos – kokios yra kvėpavimo praktikos? Kam jos reikalingos? (8 d.), Vakarine “Om” meditacija. (7, 10 d.)

David Lee Lurey

Mano misija festivalyje: Atverti sąmonę ir gyvybingumą.

Užsiėmimai festivalyje: Įvoliucija ir Evoliucija: žvelk į vidų, auk išorėje (3 d.), Mantros ir širdies dainos prie laužo (3 d.),Intencija, susiderinimas ir veiksmas: Jogos formulė ant kilimėlio ir gyvenime (4 d.), Vyrų ratas: sąmoningas susibūrimas (5 d.), Gyvos muzikos koncertas (5 d.), Mantra veiksme: Asana kelionė per čakras ir mantras (7 d.)

Giedrius Bučas

Užsiėmimai festivalyje: Pirtis

Giedrius Švetkauskas

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms pažinti save, kad atsidūrę stresinėse situacijose jie elgtųsi ne instinktyviai, kaip nulemia jų asmeninė genetika, o kad pasirinktų sąmoningai norimus rezultatus, ir gyvenimas taptų harmoningesnis.

Mano pokyčio istorija: Įsisavinus Marko Lučino fenotipologiją, sumažėjo neprognozuojamų problemų su žmonėmis kiekis, gyvenimas tapo labiau aiškus, labiau prognozuojamas, t.y. problemų santykiuose su žmonėmis kiekis stipriai sumažėjo.

Užsiėmimai festivalyje: Fenotipologija. Apie ką sako tavo veidas? (3 d.)

Roman Kandybur

Mano misija festivalyje: Bendruomeniškas ryšys, kuriame vyksta gijimas per estetiką ir kūrybiškumą.

Mano pokyčio istorija: „Playback teatras“ pakeitė mane net vertybiniu lygmeniu. Kai pirmą kartą pabandžiau šį metodą, buvau šiek tiek narcizas – visa, kas mane domino, buvau aš pats. Bet kuo daugiau dalyvavau „Playback teatre “, tuo labiau mačiau bendravimo su kitais žmonėmis poreikį, sužinojau, kaip iš tikrųjų išgirsti kitų žmonių istorijas. Pastebėjau, kad „Playback teatras“ padeda ir gydo ne tik individualius klientus, bet ir bendruomenes ar net šalis. Esu laimingas galėdamas padėti pasauliui su „Playback teatru“.

Užsiėmimai festivalyje: Playback teatrinės improvizacijos (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 d.)

Julius Neverauskas

Mano misija festivalyje: Suteikti dalyviams žinių ir praktinių įgūdžių, leidžiančių geriau suprasti ir išnaudoti vidines galimybes bei išorinius resursus savo tvarkymosi su iššūkiais gerinimui, psichologinio atsparumo didinimui bei gyvenimo kokybės ir pasitenkinimo gyvenimu gerinimui.

Mano pokyčio istorija: Kognityvinė ir elgesio terapija bei įsisąmoninimu grįstos psichologijos technikų taikymas kasdieniniame gyvenime lavina mūsų vidinės bei išorinės realybės suvokimą ir labai pagerina tvarkymąsi su gyvenimo problemomis ir iššūkiais, kad ir kokie jie bebūtų.

Užsiėmimai festivalyje: Kaip panaudoti šiuolaikinės psichoterapijos pasiekimus savęs lavinimui ir tobulinimui. (9 d.), Įsisąmoninimo (mindfulness) technikos kasdienei praktikai. (10 d.)

Rasa Mažonienė

Mano misija festivalyje: Žmogaus pokytis per gyvenimo prasmės suvokimą.

Mano pokyčio istorija: ĮTechnikos, kuriomis dalinuosi, prieš daugelį metu man padėjo išlipti iš ligos patalo ir dabar jau tapo mano gyvenimo būdu. Jos padeda man susivokti kas aš esu, kur aš judu ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Padeda žvelgti į pasaulį kaip į nesibaigiančių galimybių areną, kurioje besirealizuojant atsiskleidžia mano potencialas. Su kiekviena diena gyvenimas tampa ryškesnis, prasmingesnis ir džiaugsmingesnis.

Užsiėmimai festivalyje: Dvasinis stuburas. (6, 8 d.), Psichohigiena (5, 7 d.)

Laura Gaučytė

Mano misija festivalyje: Kiekviename mūsų slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. NIA – tai raktas kaip tą jėgą pažadinti, mano tikslas – supažindinti su NIA praktika.

Mano pokyčio istorija: NIA techniką atradau kriziniu gyvenimo etapu. Jau po pirmo apsilankymo šokio praktikoje mano kūnas tarsi atsigavo ir atrado stiprų akimirkos džiaugsmą. Po 3-io užsiėmimo atėjo mintis, jog noriu viską mesti, kuo tuo metu užsiėmiau ir išmokti šios praktikos, kad galėčiau dalintis tuo vidų užplūstančiu džiaugsmu, pakylėjančiu kaskart taip, lyg išgyventum įsimylėjimo būseną. Su laiku taip ir įvyko, o kai esi tesingam kely – keičiasi viskas: aplinka, žmonės, veikla. Šiandien džiaugiuosi galėdama su šia praktika padėti atrasti savo laisvę, moteriškumą, seksualumą ir savo stiprybes kitiems. Kūnas nemeluoja, jis džiaugiasi, o kartu rimsta protas, atsiranda emocijų balansas.

Užsiėmimai festivalyje: NIA (3, 4, 5, 6 d.)

Vadimas Strelkovas

Mano misija festivalyje: Paversti jogą kasdieniu įpročiu.

Mano pokyčio istorija: Pirmą kartą susidomėjau joga būdamas 10 metų. 2009 m. grįžau prie savo vaikystės hobio. Ir šį kartą rimtai ir ilgam. Mano pirmasis jogos užsiėmimas buvo sporto klube. Ten aš supratau, kad joga – tai kažkas giliau ir daugiau nei tik fiziniai pratimai kūnui. Taigi jau po pusės metų aš pradėjau lankyti jogos centrą ir daryti Šri Šri jogą su mokytoju. Pamažu pradėjau praktikuoti jogą namuose. Palaipsniui į mano gyvenimą įėjo ne tik kasdieninė asanų praktika, bet pranajama ir meditacija. 2012 m. pradėjau vesti užsiėmimus. Tada aš supratau, kad mokyti jogos yra mano pašaukimas. Joga – ypatingas gyvenimo būdas, kuris padeda man būti sveikam, laimingam ir labiau džiaugtis gyvenimu.

Užsiėmimai festivalyje: Tibetiečių praktika kūno atsinaujinimui ir ilgaamžiškumui. (9 d.), Klasikinės Hatha jogos užsiėmimas. (2 d.)

Maja Segal

Mano misija festivalyje: Tikiu, kad viskas yra paprasta. nėra nei misijos, nei tikslo. Tiesiog myli, tiki, eini ir būni visa širdimi čia 🙂

Mano pokyčio istorija: Mano istorija panaši į 100 kitų. Bet kiekvieną panaši istorija yra unikali, nes tam kad ji atsitiktų, prireikė laiko, drąsos ir valios. 14 metų dirbau ofise reklamos dizainerė, kol supratau, kad tai nepatinka. Kūnas sustingo, o protas nebegavo maisto. Bet buvau patogumų vergė. Bijojau priimti sprendimus. Tada tai padarė visata. Tik kelias buvo jau kitoks…

Užsiėmimai festivalyje: Giliųjų raumenų stiprinimo mankšta (10, 11 d.)

Deividas Vaškelis

Mano misija festivalyje: Parodyti žmonėms kaip kovos menai ir Rytų filosofija gali padėti atrasti save ir prasmingą gyvenimo kryptį.

Mano pokyčio istorija: Kovos menas tai gyvenimo būdas ir harmoningos asmenybės ugdymo kelias. Kiekvienas turime savo silpnas ir stiprias puses. Taigi savo tobulėjimo kelią dar tęsiu. Gautos žinios leido sujungti ir pritaikyti gyvenime daugeli filosofinių žinių, nepasiklysti gyvenime, atrasti , susidraugauti ir priimti save.

Užsiėmimai festivalyje: Kova – tai santykis. Tradicinis Vietnamo kovos menas Niat Nam ( 3 d.), Kaip praplėsti galimybių ribas? Akistata su stiklais. (4 d.)

IDEA - Innerdance United komanda

Mano misija festivalyje: Pakviesti žmones į bendrą žaidimą pavadinimu “Gyvenimas”.

Mūsų pokyčio istorija: Tai pats įmanomai trumpiausias ir paprasčiausias būdas “rasti save”, nes praktika atneša gilų patyriminį suvokimą, kad viskas, ko ieškome, esame jau dabar. Tai ne išgirstama, tai patiriama.

Užsiėmimai festivalyje: Innerdance (2, 10 d.)

Neringa Ledžiūtė

Mano misija festivalyje: Karšta joga – sveikatos ir jaunystės šaltinis. Mūsų misija, kad žmonės būti sveiki, energingi, puikios nuotaikos ir trykštantys jaunyste.

Mano pokyčio istorija: Karštos jogos dėka išsigydžiau nugaros skausmus, sustiprėjo imuninė sistema, normalizavosi kraujosūdis, nuotaika visada žvali ir pakili, išsivalė oda: ji tapo švari ir švelni.

Užsiėmimai festivalyje: Karšta joga (10, 11 d.)

Jurgita Alima Shakti (Mazurkevičiūtė)

Mano misija festivalyje: Atverti žmonėms erdvę, kurioje jie pažintų tikrąjį save ir atrastų naują buvimo kokybę, balansą, gyvenimo lengvumą ir džiaugsmą. Praktikos taptų sveiku įpročiu sąmoningumo kelyje.

Mano pokyčio istorija: Sąmoningos kelionės pradžia buvo maždaug prieš 17 metų, nuo psichologinių ir filosofinių knygų, pirmųjų pažinčių su dvasiniais mokytojais. Tačiau tai buvo tik maži žingsneliai grįžimo savasties link. Dabar esu laiminga, taikoje su savimi ir jaučiuosi atkūrusi ryšį su savo esme, vidiniu vedimu, bei džiaugiuosi galėdama dalintis įrankiais-praktikomis, padedančiais transformuoti save bei tapti sąmoningesniu, atkurti balansą ir darną (jogą). Praktikos, kuriomis dalinuosi iš esmės pakeitė mano gyvenimo būdą, būseną, buvimą.

Užsiėmimai festivalyje: Meditacija – BŪTI akimirkoje. (7 d.) Rytų (pilvo) šokio mankšta moterims. (6 d.)

Vaidas Arvasevičius

Mano misija festivalyje: Parodyti alternatyvų santykį su vaikais jų nebaudžiant, nežeminantys, auginant oriomis asmenybėmis.

Mano pokyčio istorija: Didesnis pasitikėjimas savimi, kryptingumas, tikslingumas, asmenybinė pažanga, padidėję įsisąmoninimo gebėjimai, atsakomybė už savo gyvenimą.

Užsiėmimai festivalyje: Elgesio modeliai ir tikslai.(6 d.), Vaikas auga. Kaip? (3 d.), Prieraišumo galia. (4 d.), Vaikų mokymosi ir išmokimo mechanizmai. Motyvacija. (6 d.), Norai ir emocijos. (5 d.)

Justė Liaugaudė

Mano misija festivalyje: nebijoti atskleisti savo komiškumą per žaidimą ir improvizaciją, taip pripažįstant, kad mūsų netobulumas yra didis privalumas.

Mano pokyčio istorija: Susidūrus su improvizacija ir ypač klounados žanru, supratau, kad svarbiausia yra būti atviram ir autentiškam, tokiam koks tu esi. Žaidimas su žiūrovu ir dalinimasis jausmais vyksta nuolat žiūrint vieni kitiems į akis. Ir šie susitikimai tapo ypatingai džiaugsmingi, nes ribos tarp žiūrovo ir aktoriaus tiesiog nebeliko. Mes galime kartu juoktis, verkti, kartu tyliai pabūti, visada transliuoti tiesą ir taip išlikti gyvais ir autentiškais. Klounados grožis mane paskatino šiuo džiaugsmu dalintis su visais aplinkiniais, neskirstant jų į specialybes, statusus, jų gyvenimo būdą. Tai yra žmogiškumo, meilės sau ir džiaugsmo dalybos kartu žaidžiant.

Užsiėmimai festivalyje: Pažintis su klounados principais ir žaidimo galia kasdienybėje. (5d)

Aivaras Lileika

Mano misija festivalyje: Džiaugtis dabArtimi ir skLeisti Gyvatą.

Mano pokyčio istorija: Mes daug žinome ir mokomės, kad dar daugiau žinotume. Tačiau tik kai supranti Gyvenimas atsiskleidžia Galimybėmis, o joms reikia jėgos – energijos ir mitai arba pasakos padeda šias prigimtines galias – jėgas įvaldyti, o supratimas pritaikyti. Tuomet atsiskleidžia tiesiog Gyvenimo Džiaugsmas dabar. Tuo ir dalinuosi.

Užsiėmimai festivalyje: Sarmatija – Lietuvos tūkstantmečių patirtis. (3 d.), Mitologinė sąmonė – Eglės žalčių karalienės pėdsakais gilyn į tautosaką. (4 d.)

Povilas Plūkas

Mano misija festivalyje: Norinčius pratinti nepatogiose situacijose jaustis kaip namuose.

Užsiėmimai festivalyje: Spontaniškumo treniruotė.(11 d.)

Sigita Kriaučiūnienė

Mano misija festivalyje: Įkvėpti daugiau pasitikėjimo savimi sprendžiant savo ir savo vaikų sveikatos problemas: padėti tėvams neleisti neveiksmingiems metodams sužaloti vaikų regėjimo; pagerinti regėjimą taip, kad nešiojami akiniai taptų per stiprūs ir kad akių ligos neprogresuotų.

Mano pokyčio istorija: Mano akinių stiprumas siekė -7, 18 metų nešiojau akinius ir lęšius, kurie man kėlė didelį diskomfortą, niekas negalėjo paaiškinti, kodėl mano akiniai per penkerius metus sustiprėjo nuo -0,75 iki beveik -7. Geriausi gydytojai Lietuvoje neturėjo atsakymų ir sprendimų, išskyrus akinių stiprinimą. Pradėjusi naudoti technikas, kuiomis dalinuosi, jau 10 metų visiškai nenešioju akinių.

Užsiėmimai festivalyje: Kaip vėl gerai matyti be akinių? (2, 3 d.)

Alvydas ir Milda Petruškevičiai

Mūsų misija festivalyje: Pateikti savo sukauptą patirtį kaip išmokti būti Čia ir dabar, džiaugtis tiesiog kad esi.

Mūsų pokyčio istorija: Išsiplėtė informacijos priėmimo spektras ir greitis, tai suteikė galimybę turėti savo atsakymus į visus gyvenimo klausimus, džiaugtis ir vertinti esamais gyvenimo scenarijais, gerbti ir mylėti visus gyvenimo herojus ir sukėlė norą dalintis savo patirtimi su kitais, nustoti žiūrėti sau po kojomis ir pakelti akis į viršų.

Užsiėmimai festivalyje: Kūno struktūros ir informacinio lauko harmonizavimas augalų pagalba. (5 d.), Gyvenimo scenarijų programų keitimas augalų pagalba. (7 d.), Kūno struktūros senėjimo programų keitimas naudojant augalų informacinį lauką.(8 d.)

Tomas Stasiukaitis

Mano misija festivalyje: Padėti dalyviams pažinti save giliau, pasiekti savo tikslų ir susidraugauti su baimėmis.

Mano pokyčio istorija: Jaunystėje turėjau visokiausių baimių, trūko pasitikėjimo savimi. Viešojo kalbėjimo praktikos padėjo man susidraugauti su baimėmis, jas pakeisti stiprybėmis, kuriant savo gyvenime pasitikėjimo savimi precedentus.

Užsiėmimai festivalyje: Viešasis kalbėjimas: sužinok kam tau to reikia. (9, 11 d.) Veidoskaita: sužinok ką apie tave išduoda tavo veidas. (8 d.)

Aigustė Karaliūnaitė

Mano misija festivalyje: Skleisti jogos naudą, padėti kitiems pamilti jogą taip pat. Tikiuosi atsiras dar daugiau jogos mylėtojų.

Mano pokyčio istorija: Joga pradėjau domėtis vadovaujant vienoje gerai žinamoje Londono parduotuvėje esant dideliam darbo kiekiui ir stresui. Tik pradėjus praktikuoti jogą atradau ramybę, laimę ir iškart supratau ką noriu veikti likusį gyvenimą – praktikuoti ir skleisti jogos naudą kitiems.

Užsiėmimai festivalyje: Vinyasa joga (6 d.), bėgimo treniruotė (7 d.)

Asta Stasiukaitienė

Mano misija festivalyje: Per asmeninius patyrimus skatinti sąmoningesnę tėvystę.

Mano pokyčio istorija: Vaikų auginimas tai dar viena proga auginti save ir šlifuoti. Dažnai žmonės auklėja vaikus net nesusimąstydami kodėl tam tikri dalykai yra “gerai” arba “blogai”, tiesiog iš įpročio, tačiau vaikams labai svarbus nuoseklumas ir prasmingumas. Kai pats žinai “kodėl” tai ir vaikams lengviau paaiškinti ir “atstovėsi”.

Užsiėmimai festivalyje: bendravimo šeimoje stiliai (11 d.)

Ieva Padegimaitė

Mano misija festivalyje: Priminti žmonėms, kad mes esame gamtos dalis. Tiek mes galime padėti gamtai, tiek ji mus gali labai stipriai gydyti visuose lygmenyse.

Mano pokyčio istorija: Didžiausias iššūkis buvo, kai mano mokytojas pasiūlė eiti naktį į mišką, susitikti su gamta per kitus jutimus, buvo be galo baisu, pirmą kartą tai padariau su mokytoju, o vėliau jis liepė eiti kas naktį vienai į mišką. Sunku žodžiais išreikšti kas dėjosi mano prote, kiek daug iškilo baimių ir nepasitikėjimo, bet penktą naktį pajutau kaip miškas mane saugo, pasijutau tokia saugi ir apsupta meilės. Užtenka valandą sąmoningai pabūti miške ir energijos pasikraunu mažiausiai kelioms dienoms. Miškas gydo tiek fizinį kūną, tiek širdies skausmą, kaskart einant vienai ar su grupe žmonių aš gaunu nuostabių dovanų – naujų vizijų, geresnę savijautą, naujų įžvalgų ir be abejo magijos. Labiausiai išmokau miške, tai kad baimė yra didžiausia iliuzija ir nuo to laiko einu per gyvenimą su didžiausiu pasitikėjimu ir meile.

Užsiėmimai festivalyje: Miško meditacija (3 d.)

Žilvinas Karpis

Užsiėmimai festivalyje: Kaip užauginti laimingesnį vaiką? (9, 10 d.)

Vytautas Šumacheris
Tatjana Scherbakova

Užsiėmimai festivalyje: Transformacijos žaidimas. (9, 10 d.)

Sigita Juzumaitė

Užsiėmimai festivalyje: Meditacija (2-11 d.), Leela. Transformacinis žaidimas (3, 5, 7, 9, 11 d.)

Gabija Petronytė

Užsiėmimai festivalyje: Hatha joga. (7, 9 d.), Nirvana Fitness (8, 10 d.)

Diana Januškevičiūtė

Užsiėmimai festivalyje: Dainuojančių krištolo dubenų garso sesija. (5, 7 d.)

Vytautė Pupšytė

Užsiėmimai festivalyje: Mantra – kreipinys, malda, meditacija. (9 d.), Mantra – sielos veidrodis. Balsas – sielos atspindys. (8 d.)

Jurga Vidugirienė

Užsiėmimai festivalyje: Mama mamai: mano vaikas nepatogus. (8, 11 d.)

Povilas Petrauskas

Užsiėmimai festivalyje: Kūrybiškas asmeninis augimas su points of you. (7 d.), Mano didysis kodėl. (6 d.)

Wang Xiyin

Užsiėmimai festivalyje: Taiji chuan. (Tai či čuan) (9, 10, 11 d.)

Taber Shadburne

Mano misija festivalyje: Aš mokysiu žmones dvasinių menų tokių kaip radikalus atvirumas, kuris sudaro tikrojo intymumo ir ryšio pagrindą; kalbėsiu apie transformacinius santykius ir sielos seksualumą, kuris suteikia nuostabią erotiškos alchemijos galią; taip pat kalbėsiu apie Sielos Tikslą, kuris jums leis dalintis su pasauliu savo unikaliomis dovanomis ir padės gyventi su aistra ir tikslu; taip pat parodysiu kaip Būti kartu, prisijungiant prie Meilės R/evoliucijos.

Pokytis: Jaučiu didelę garbę, privilegiją ir malonumą padėti žmonėms išvalyti savo praeitį (paliekant senas nuoskaudas ir sukuriant tai, ką aš vadinu „viso kūno atleidimu“), kad būtų sukurtas naujas, giliai intymus ryšys dabartyje. Aš padedu žmonėms kurti įkvepiančias vizijas ateičiai ir išbandyti visiškai naują gyvenimo būdą. Taip pat padedu kurti transformacinius santykius ir sąmoningą bendruomenę.

Užsiėmimai festivalyje: Radikalus atvirumas (5 d.), Transformuojantis intymumas ir dvasingas seksualumas (6 d.), Prisijunk prie meilės r/evoliucijos (7 d.), Sielos paskirtis: gyvenimas pagal pašaukimą (8 d.)

Dan Brule

Mano misija festivalyje: Išmokyti dalyvius, kaip naudoti kvėpavimą, kad išvalytume ir užtildytume protą, atsipalaiduotume, pagyvintume kūną, ir atidarytume širdį …

Mano pokyčio istorija: Per pastaruosius 40 metų kvėpuoti mokiau daugiau kaip 150 000 žmonių daugiau nei iš 60 šalių, kurie siekė fizinio, emocinio, psichologinio augimo, o taip pat išgijimo bei dvasinės transformacijos.

Užsiėmimai festivalyje: Sąmoningo kvėpavimo pagrindai (2 d.), Sąmoningo kvėpavimo menas (3 d.), Gydomoji kvėpavimo galia (4 d.)

Olga Abramova

Užsiėmimai festivalyje: Fizinio kūno eksploatavimo instrukcija (8 d.), Imunitetas. Paprastai apie sudėtingus dalykus (10 d.)

Manju Dasi

Mano misija festivalyje:Norėčiau išmokyti kaip sukurti stiprią partnerystę.
Mano pokyčio istorija: Man nelemta buvo gimti laimingoj ir harmoningoj šeimoje. Mano vaikystę pažymėjo skausmingi likimo, smurto ir daugelio kančių smūgiai. Gijimas truko daugelį metų … Bet mus gydo ne laikas, o mūsų intencija, atsidavimas ir pastangos. Viskas priklauso nuo mūsų sąmonės ir nuolatinio tobulėjimo. Nesitikėkit, kad kažkokios gėlės stebuklingai pasirodys jūsų gyvenimo kelyje – vietoj to pasodinkite savo sodą ir kiekvieną dieną juo pasirūpinkite. Tarp mano gyvenimo sodo vaisių yra laimė, pilnavertė partnerystė 30 metų santuokoje ir nuostabūs santykiai su mano 20 metų sūnumi.

Užsiėmimai festivalyje: Pelenės ir Princo santykiai po vestuvių – ar pasaka baigiasi, kai prasideda santuoka? (6,9 d.)