Patirk gyvenimą keičiantį nuotykį

Tyrinėk | Patirk | Transformuokis | Džiaukis

Bilietai

Iki festivalio pradžios liko

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

2020 liepos 24
 
2020 rugpjūčio 02

Apie

Masters of Calm festivalis – tai dešimties dienų pabėgimas į neįtikėtinų patirčių, tikrų emocijų ir nesibaigiančio mokymosi pasaulį. Bendraminčių apsuptyje atsigauna kūnas, protas ir siela, o įgytos žinios bei išmoktos pamokos tampa neįkainojama patirtimi.

Sužinoti daugiau

Patirtys

Kiekviena diena Masters of Calm kupina patyrimų ir nuotykių. Rytas prasideda tyliomis meditacijos valandomis. Po jų galima įsitraukti į aktyvią veiklą – jogą, pilates, kalanetiką, kitas treniruotes ir pažadinti kūną. Dienos metu kviečiame pasinerti į interaktyvias paskaitas apie sveikesnį gyvenimo būdą, santykius, tėvystę, žmogaus psichologiją ir sąmoningumą arba įdarbinti rankas bei kairįjį pusrutulį kūrybinėse veiklose. Masters of Calm vakarai skirti jaukiam pabuvimui prie laužo, koncertams, spektakliams. 

 

Sužinoti daugiau

Artimiausi renginiai

Mokytojai

 

Visi Masters of Calm mokytojai dalinasi žiniomis ir praktikomis, kurios padėjo jiems ir jų mokiniams transformuoti savo gyvenimą.

Tikime, kad didžiulė vertybė yra gebėjimas nuoširdžiai dalintis tuo, ką turi geriausio.

Sužinoti daugiau

Bilietai ir programa

 • 1 DIENA
  SUSIPAŽINK

  € 55*

  Įsigyti galima tik renginio vietoje

 • 3 DIENŲ
  ATRASK SAVE

  € 120*

 • 5 DIENŲ
  AKTYVUOKIS

  € 165*

 • 11 DIENŲ
  TRANSFORMUOKIS

  € 290*

Festivalio bilietai yra trijų tipų – trijų, penkių ir visų 11 dienų bilietas. Į juos įskaičiuotas vegetarinis/veganinis maitinimas tris kartus per dieną, sporto užsiėmimai ir mankštos, paskaitos su daugiau nei 70 mokytojų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Taip pat galėsite mėgautis vakarine programa, kūrybinėmis dirbtuvėmis, meno instaliacijomis. Į bilieto kainą įeina ir vieta automobiliui bei palapinei.

ĮSIGIJĘ IŠANKSTINĮ BILIETĄ – Į FESTIVALĮ PATEKSITE GREIČIAU

* Vaikų bilieto kaina: iki 3 metų vaikai įleidžiami nemokamai, nuo 3 iki 16 metų – su 50% nuolaida.
** Festivalyje bus galimybė prasitęsti bilietą